Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ tudás felfrissítése...

KRESZ tudás felfrissítése hogyan? Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
10 éve van jogosítványom, de ritkán vezetek, és ha vezetek akkor is alacsony forgalmú utakon. Ezért KRESZ tudásom kissé megkopott,magabb forgalmú utakon (pl autópálya vagy forgalmasabb belváros) bajban lennék. Ezért szeretném frissíteni, naprakésszé tenni. De a szoftver amin régen tanultam az mára elavult, a többi felületet nem igazán ismerem.

2022. nov. 8. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy KRESZ könyvet és elolvasol.
2022. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
2022. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Veszel órákat autósiskolában
2022. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele van az internet ingyenes kresz tesztekkel azokból lehet tanulni is.
2022. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
KRESZ TV youtube csatorna.
2022. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy 10 éve nincs jogsid, és ránézésre nem tudod, melyik tábla mit jelent. Hogy lett jogsid???!!! Nekem is 10 éve van, alig vezetek, érdekes, mégis 1 óra készüléssel hibátlan kresz vizsgát tettem új kategóriára. Nekem nem frissíteni kell, hanem újravizsgázni mindenből.
2022. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!