Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes CLS vélemények? (az...

Mercedes CLS vélemények? (az új típus érdekel, 2019 vagy fiatalabb)

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
jó autó szeretni fogod, vedd meg nyugodtan
2022. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép, de ez szubjektív. Amúgy meg egy 30+ milliós Mercedes. A Mercikkel azért szép számban volt baj már szinte új korukban is mostanában, de főleg az alacsonyabb kategóriás autókkal, A-osztály / CLA és társai.


Menj el egy kereskedésbe, kérj egy tesztvezetést, aztán menj el mondjuk egy BMW és Audi kereskedésbe is ahol szintén vezess egy 8-as Gran Coupe-t és egy A7-et is.

2022. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

#2 a CLS inkább a 3-as 4-es BMW kategória, Audiból pedig A4-A5.

Nem 8-as BMW és nem A7

2022. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
@3, ez nem így van. A CLS az E-osztályon alapul, nem a C-n, mint a nevéből gondolnád. Mielőtt kijavítasz valakit, nem árt ha te jól tudod amit mondasz.
2022. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul tudod, de mindegy, nem állok le veled.
2022. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezeket én is tudtam. A 2-es jól mondta. 3-mas szerintem te kevered valamivel. A CLS valójában az E-osztály és az S-osztály közötti átmenet. Sokan azt mondják, hogy inkább S.

Mercinél mindig az utolsó betű jelöli az osztályt. pl: CLA=A osztály kupé, GLA=A osztály terepjáró, GLC=C osztály terepjáró, GLE=E osztály terepjáró és így tovább

2022. nov. 10. 13:53
 7/7 anonim válasza:

#5 Te balfasz


[link]


“It primarily competes with other fastback sedans like the BMW 8 Series Gran Coupe, Porsche Panamera and Audi A7.”

2022. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!