Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Crown 2023 vagy a...

Toyota Crown 2023 vagy a Tesla Model 3 a visszafogottabb, komolyabb autó?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a Tesla Model 3 a visszafogottabb, a Crown szerintem tekintélyt parancsoló formatervvel rendelkezik, főleg a böszme orr miatt.
2022. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
a teslával komojjjj leszel
2022. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Méretre a Toyota Crown a Model S kategóriatársa.


https://www.youtube.com/watch?v=gKLRSmUZtvg

Kifejezetten ötletes a Crown 2023 beltere. Anyaghasználat olyan, amilyen (nem tudom megítélni), de az ülés és a kormány teljesen jó. A külseje nem tűnik időtállónak, vagy karakteresnek. Nagyon nem látom bele a klasszikus Toyota Crownokat. Futhatna Camry név alatt is, és soha senki nem venné észre. A Toyotás pontypofát megkapta, ezen kívül egy jövőautós kinézetet kapott, ami oldalról jól néz ki, elhiszed róla, hogy ez egy Lexus/Toyota-szerű valami, de a többi része nagyon eklektikus. Nem lesz túl időtálló dizájn.


[link]

Toyota Avalon:

[link]

Lexus RZ:

[link]


A Tesla Model S engem mindig a "modernkori" Maseratikra emlékeztet, a Model 3 pedig egy összenyomott Model S-re. Nem adják ki az arányok annyira, de a dizájn jó. Nőknek különösen tetszik, ahogy megfigyeltem. Semleges, elegáns dizájn. A radikális dolgok a beltérben vannak (full üveg tető, műszerek hiánya, óriástablet, szoftver). Ha ronda lenne, akkor is vennék az emberek. Ehhez képest eltelt 5 év, és még mindig teljesen okés a kinézet.


Összesítve, a Crown-nal kapsz egy nagyobb autót, klasszikus arányokat, viszont elég eklektikus a külseje. A Model 3-mal kapsz egy kevésbé arányos autót, egy konform, de elegánsabb kinézetet, és egy technokrata belteret.

2022. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első ránézésre a Crown nekem komolyabb benyomást kelt a Model 3-nál, utóbbi elölről nekem túl cuki.

De a Lexusnál is van egy olyan érzésem, hogy félig komoly félig ironizál, mint az új 7-es BMW.

Szoktam látni a Dohány utca környékén egy mustangot műanyag dísz levegőtorokkal, meg felszilózott műanyag szegecsekkel. Nem komoly, hanem kigúnyolja a komolyságot. Egy poénnak elmegy (mint mondjuk a bosuzoku), de járni nem járnék vele.

2022. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] Ennek alapján óriási bajok vannak!
2022. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!