Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az újabb autókban a holttér...

Az újabb autókban a holttér figyelő rendszer mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
Mennyire működik megbízhatóan? Szerintetek érdemes ilyen extrát kérni egy autóba vagy csak felesleges pénzkidobás?
2022. nov. 10. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Hasznos, ha megfelelően használják. De városban például sokszor zavaró, hogy minden út mellett levő dologra bejelez.
2022. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasznosnak hasznos, de nem helyettesíti a körültekintést.
2022. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó és normálisan beállított tükör többet ér.
2022. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, tükör után fejjel be kell nézni váll fölött és meggyőződni, hogy nincs-e senki útban.
2022. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van. De csak azért mert csomagban olcsóbb volt így az autó, mintha nem kérem, de a többi extrát külön-külön meg beválogattam volna.

Érdekes feature, de sok haszna szerintem nincs. Ha kell, úgyis nézem a tükröt. Olyan mint az önparkoló. Amíg újdonság volt, talán kétszer kipróbáltam, hogy működik és azóta se soha többet. Magamtól egyszerűbben, gyorsabban beállok bárhova.

Egyébként esőben nagy sebességnél (sokat ingázok pályán) nálam használhatatlan ez a holttérfigyelő. A kerekek által kivert, felporzott vízfüggönyre is bejelez. Esőben úgy villog, mint a karácsonyfa, pedig senki és semmi nincs körülöttem.

2022. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár nem régóta van meg az új autóm, amiben már van ilyen. Eddig semmi olyat nem mutatott, amit a tükörben ne láttam volna.
2022. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos.
2022. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem mar mentett meg, kulfoldrol telepakolva jottem haza, csomagtarto meg hatao ules fullra pakolva, nem lattam sem hatra a kozepso tukorbol, se a hatso oldalso ablakon, es mellettem volt egy auto de pont holt terben, a tukorbol nem latszott, de lattam vilagit a joltterjelzo en meg ??? es kajak ott volt egy auto…
2022. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!