Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aliról milyen fejegységet...

Aliról milyen fejegységet érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Hasznos lenne benne a wi-fi és a beépített USB. Viszont nem tudok kiigazodni közöttük, annyi van.

2008-as Golfba kellene.


2022. nov. 11. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Pioneer.
2022. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aliról semmilyet. Androidnak kinéző windowsos sz@rokat árulnak 10 éves telefonokba szánt hardware-el. Kijelzőnek alig van fényereje, rendszeresen lefagynak, egy csomó nem támogatja az RDS-t, android auto/carplay kb egyiken sem működik. Keress RCD330-at. Az is utángyártott, de legalább nem egy átverés. És működik is.
2022. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor már jobban jársz, ha veszel itthon valami noname típust. Legalább biztos hogy megkapod, és előbb tudsz reklamálni is személyesen.
2022. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Én onnan vettem egyet, előtte mindig csúnyán néztem az androidos fejegységekre, de valaki ajánlotta azokat a fajtákat, amik spec típushoz vannak kialakítva, azaz szépen beleillik a műszerfalba, azt mondta azok sokkal jobbak a "natúr" olcsóaknál. 70 ezer volt, árban is jóval több a standard szaroknál, gondoltam lehet tényleg jó lesz.


Hát ugyanolyan szar volt, mint amiket előtte tapasztaltam. Baromi lassú volt, bejelentkezni Google-be és párosítani telefonnal 20 percig tartott, indítás után 5 perc volt mire zenét tudtam kapcsolni, de utána legalább olyan szarul szólt mint egy 50 éves Sokol rádió, GPS használhatatlan a lassúság miatt, hangerő skála 0-30 volt, de konkrétan 3 hangerő létezett, volt a "halk" 1-10 között, "közepes" 11-20 között és "hangos" 21-30 között. És közel sem mondtam el minden problémát, csak a legfontosabbakat, amik szerintem már önmagukban is kizáró oknak minősülnek, nemhogy együttesen.


Ez persze annak a hibája, amit #2 már jól leírt. 10 éves telefon szintjén van a hardver, de a marketing (és alkalmazás-támogatás) miatt rárakják a legújabb Androidokat, de az a régi hardver meg sem közelíti a modern szoftverek igényeit. Nekem szerencsém volt, 70-ért vettem, 65-ért tovább adtam, szóval alig buktam rajta pénzt, de ha neked ez nem sikerül, akkor lesz egy baromi drága féltéglád. Felejtsd el őket.

2022. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abban tudnátok segíteni, mi a különbség az 1 és 2 din között?
2022. nov. 12. 00:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A méretük. Az 1 DIN a kisebb, a 2 DIN a nagyobb. Azok az androidosok, amiket nézegettél, azok 2 DIN-esek.
2022. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így màr világos, köszönöm! :)
2022. nov. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!