Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 19 éves 306000km-es 1,6...

Egy 19 éves 306000km-es 1,6 benzin Vw Golf 4-est meg szabad venni 600000Ftért,ha pillanatnyilag jó állapotba van?

Figyelt kérdés
Folyamatosan költöttek rá,nemrég kapott új küszöböket 1 éve új vezérlést. Nincs lelakva,kívül belül szép állapotba van,ismerősé. Apám szerint egy pénztemető már ennyi idősen ennyi km-el,hiába szép most,bármilyen hiba előjöhet bármikor.
2022. nov. 14. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Látni kell tüzetesen a karosszériát és a motorblokkot.
2022. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Blokkon mit látni?
2022. nov. 14. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy autó jó, vagy pénztemető, az nem csak évjárat és kilométer, hanem használat és karbantartás függő is. Nekem 15 év és 330 000 km alatt az Octavia-n elkopott a motor és elkezdett problémás lenni a karosszéria.

Van, aki sokkal több évet és sokkal több kilométert is bele tud tenni, van aki sokkal kevesebbet.

Összefoglalva: Egy nagyon alapos, szakember által végzett állapot felmérés után lehet megalapozott döntést hozni. (olyan 25 000-30 000 Ft)

2022. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


A blokk belseje a mérvadó, a külsején max por, meg olajfolyást :)

Nem mennék jobban bele, a #3-as leírta a lényeget. Állapotfelmérés, szakember által.

2022. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amikor eladtam a dízel mazdámat, a kereskedő körbenézte, kérte nyissam fel a motorháztetőt...felnyitottam, és egy poros, koszos, de száraz tömböt látott...

-meg van véve!


Nem volt nyoma a motorblokk javításának(semmi másnak sem)

2022. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van pénzed, újabb, kevesebbet futott példányra? Csak mert, ha nincs rá pénz a kocsi meg kell akkor teljesen mindegy mit mondott apud…


Egyébként 1.5 éve vettem egy Octavia 1.8T-t 355.000km volt benne most van benne 375.000km semmi komoly baja nem volt eddig. Nem látsz bele

2022. nov. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi leírás semmit nem mond, vedd meg és megtudod idővel.
2022. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!