Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen méretű csavar kell a...

Milyen méretű csavar kell a felnimhez?

Figyelt kérdés
Vettem egy 16-os alufelni szettet télre, tegnap mentem a gumishoz hogy rakják fel és kiderült, hogy a mostani 18-as felnim csavarjai nem jók az újhoz. Honnan tudom, hogy milyen méretűt kéne hozzá vennem? Az autó egy civic fn2 type r.

2022. nov. 16. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A gumistól miért nem kérdezted meg?

DE pont olyan kell csak hosszabb legyen annyival legalább mint amennyivel vastagabb az alu felni.

2022. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem méretből kell más, hanem az illeszkedő felület másfajta. Hogy neked milyen kell, azt te úgysem fogod tudni kitalálni, ha nem értesz hozzá. A gumist kellett volna megkérdezni, de mondjuk eleve nem is értem milyen gumis az, akinek nincsenek kerékcsavarjai és nem nyit rögtön azzal, hogy nála tudsz venni.
2022. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy van náluk, csak jövőhétre tudott volna rendelni, az meg nekem már késő. Plusz azt mondta 1500ft/darab.
2022. nov. 16. 13:05
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Az FN2 a legjobb tudomásom szerint tőcsavaros mint a többi Honda amit ismerek, hosszabb csavar (anya) nem segít.


Előfordulhat hogy a 2 felnin más kialakítású az anyák felfekvési helye, esetleg ha valami racsni felnit vettél akkor lehet hogy túl szűk hely van hagyva az anyának és valami vékonyabb típus kell.

2022. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A gumis azt mondta, hogy hosszabb kéne mert a mostani nem fogná meg rendesen.
2022. nov. 16. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
felnitől és kerékagytól függ, látatlanba nem lehet megmondani
2022. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!