Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor terveztek vadi új autót...

Mikor terveztek vadi új autót vásárolni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha lesz rá pénzem
2022. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Micsoda kérdés!!
2022. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
soha
2022. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Soha.
2022. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Jövőre, akkor lesz 3 éves a mostani.
2022. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Soha. Nyilván igaz az, hogy az autó sosem jó befektetés, autóval kizárólag bukni lehet, de új autó esetében ez hatványozottan igaz. Felárat fizetsz azért, mert új és utána viheted a garancia miatt a márkaszervizbe, ami négyszeres áron dolgozik.


Ennek ellenére elég sokan (relatív) csinálják úgy, hogy megveszik az új autót, nem is mennek vele túl sokat, hordják a márkaszervizbe, aztán ha lejárt a garancia, akkor lecserélik egy másik újra. Na EZ a legjobb ár/értékű autó. Akinek a pénz nem számít, az csináljon amit akar, de akinek van pénze, csak nem szereti herdálni, az ilyen autót vesz. Ilyen 3-4 éves, 20-30 ezret futott kategória, ez magasan a legjobb befektetés. Állapotát tekintve 90%, hogy megkülönböztethetetlen a valódi újtól, probléma még nagyon sokáig nem lesz vele, de közben a garancia már lejárt, lehet vinni független szervizbe normális áron szervizeltetni és nem kell értelmetlenül pluszt fizetned az "új" jelzőért.

2022. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

A belátható jövőben biztos hogy nem. Maximum akkor vennék új autót, ha annak az ára és értékcsökkenése egyáltalán nem számítana nekem, de nem vagyok és nem is tűnik úgy hogy leszek mostanában ebben a helyzetben.


Az utóbbi 10 évben 3 autóm volt, mindhármat 2-3 évesen 40-50 ezer kilométerrel, hibátlan újszerű állapotban olyan specifikációval ami amúgy is nagyjából olyan mint amit magamnak is rendelnék újonnan, de az újkori ára alatt annyival hogy megérte. Én így szeretek autót venni, mert így nem fizetem meg azt az egyből elvesztett prémiumot amibe az kerül hogy te hozod ki a szalonból.

2022. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6 éve vettem, még legalább 6 évig tervezem hajtani.
2022. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Nincs 20 millióm egy új kocsira. Suzukit, Daciát meg ilyeneket nem veszek, akkor inkább ülök egy 10-20 éves Merciben, BMW-ben, Audiban,
2022. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Mivel abszolút nem értünk az autókhoz, és életünk első autóját használtan véve iszonyat megjártuk (pedig átvizsgáltattuk szakemberrel, mégis volt valami rejtett hibája, amit soha nem tudtak megjavítani), csakis új autót veszek. Nem érdekel, mennyit veszít az értékéből. Az előzőt 15 évig használtam.
2022. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!