Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó megér ennyi pénzt,...

Ez az autó megér ennyi pénzt, még akkor is, ha igényesen le lett festve, tuningolva stb.?

Figyelt kérdés

Hétvégi autónak gondolkodok egy ilyenben.


[link]


2022. nov. 18. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez ennyit fix megér
2022. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy örök életre szól, megveszed többet sose tudod eladni, így ha annyira tetszik,hogy életed végéig megtartsd akkor hajrá.

Amúgy nem tudom mennyit érhet,nem is láttam még ilyen autót, de ennyiért biztos nem ezt venném.

A másik, megy az arrogáns szöveg,hogy miért ennyi meg nem lelakott lengyekből, de én körbe járnám az autót egy festékvastagság mérővel és fogadni mernék nagyobb összegben,hogy lenne ahol nem tudna mérni a túl vastag réteg felkent gitt miatt.

2022. nov. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem tudod megfejteni,hogy mennyit ér, egéssz Németországban két darabot árúlnak, de azok is TLX-ek egyik lengyel ütve 14900 Euró, a másik ukrán rendszámos 22000 Euró, de az 2018-as.

Az egyesült államokban gondolom 3-4000 dollárokért adják ezeket.

Egy ilyent tényleg szinte lehetetlen eladni, főleg ennyiért, alkatrész meg lehet van a hondánál horror áron, de ha karosszéria elem kell...azt rendelheted az államokból és megnézném mennyiért küldenek egy lökhárítót, ha küldenek egyáltalán.

2022. nov. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Anyagilag nem éri meg
2022. nov. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 300 lóerős amerikai elsőkerekes szedán, miert is lenne jó hétvégi autónak?
2022. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
#1 vagyok.Én vagyok lepontozva, közben a legtöbb nem témához kötődik.
2022. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt sem értem egyébként, hogy miért piros az egész búra, miközben magyar rendszámos.
2022. nov. 19. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!