Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportautó-tulajdonosok! Télen...

Sportautó-tulajdonosok! Télen használjátok a sportkocsit?

Figyelt kérdés
Ismeretségi körömben vitatéma volt, hogy "a sportkocsit csak szép időben használjuk" vs "az is csak egy autó, miért ne lehetne használni?" dolog. Tehát a közvéleménykutatásom tárgya az, hogy ki hogy vélekedik a sportkocsihasználatról? Leginkább tulajok, vagy tulajokat ismerők infói érdekelnének.

2022. nov. 19. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Télre leállítom, még rossz időben sem használom, sportkocsi csak szép időben használandó.
Ez is csak egy autó, használom minden évszakban és időjárásban.
Nem állítom le télre, de csak száraz időben hozom ki.
Más véleményen vagyok, kifejtem.
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még annyival szofiztikáln akérdésen, hogy mi a helyzet a kabriós kollégákkal?
2022. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tán azt hiszed hogy van itt vagy egyáltalán szokott itt lenni Ferrari, Lamborghini tulaj?
2022. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mit nevezel sportosnak..., de a Ferrari szintű autók jelentősen megfogyatkoznak télen tény és való. Van kabriós kolléganőm, ő télen nyáron használja
2022. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Én évekig használtam télennyáron.

Amióta van másik mellette, azóta szar időben ki sem jön.

2022. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Tán azt hiszed hogy van itt vagy egyáltalán szokott itt lenni Ferrari, Lamborghini tulaj?" -látom, mindig kell egy egy troll és fölösleges fasságokat írogató, minden kérdésnél. De visszakérdezek! A gyk weboldal közönsége nem lehet bárki? Gazdag, szegény, átlagos, suzukis, porschés, bentley-s, kétkezi melós, vállalkozó, felsővezető, középvezető stb? Hol van előírva, hogy csak valami alja, segélyen vagy szar fizun élő prolik használhatják a weboldalt? De komolyan!
2022. nov. 20. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Én konkrétan napi szinten használom, télen-nyáron, esőben-hóban. Élvezem és ennyi.
2022. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csuszos uton azert hatso kerekes coupeval nem kozlekedek. Van masik autom rossz idore.
2022. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!