Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van ezen a szakaszon autópálya...

Van ezen a szakaszon autópályamatrica ellenőrző kamera?

Figyelt kérdés

A soroksári IKEÁ-tól akartam menni Pesterzsébet felé és benéztem, azt hittem, ott tudok a felüljárón átmenni, de ehelyett rávitt az út az M5-ös autópályára, nem volt más lehetőség. Matricám nem volt, mivel nem állt szándékomban autópályára menni. Fingom se volt, hol tudok lemenni először, igy az első lehetőségnél jobbra mentem, de az meg az M51-essel volt. Onnan a legelső lehetőségnél lementem, ami által vala a régi 5-ösre/Ócsai útra jutottam.


Szóval van az emlitett szakaszon (M5, IKEA Soroksár → M31, első lehajtó Soroksárnál, régi 5-ös, Ócsai út) autópályamatrica ellenőrző kamera?


Nem találtam sehol infót róla, pedig a valahol csak van egy adatbázis.


Köszi.



2022. nov. 23. 19:39
 1/9 qkker1 ***** válasza:
43%
Minden szakaszon van kamera.
2022. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem igen van a google térképen, de menj végig rajta.

Nem M31 hanem , M51.

2022. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
*persze azóta az lehet hogy raktak ki, mióta ez a ( street view ) térkép van fenn .
2022. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Eszerint nincs:

[link]


Lehet szűrni HU-GO kamerákra, ezek ellenőrzik az útdíjat és tudtommal a matricát is.


Persze kamerás autó lehet kb. bárhol.

2022. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi


@2 Igen. Elirtam.

2022. nov. 23. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem ez a kérdés, hanem az, hogy 1. mennyi időt töltöttél a pályán 2. hogy nem láttad, hogy autóútra visz a lehajtó? :D
2022. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
@6 Jártál valaha arra? Bizonyára nem. Ha igen, akkor tudnád, hogy ez simán lehetséges. Ha egy felüljáró nem a puszta közepén van, hanem egy forgalmas helyen, mint a fenti esetben, akkor joggal gondolja az ember, hogy a túl oldalon el lehet menni másfelé is, nem csak az autópályára. És lehet is, csak sajnos egy kicsit odébb. Itt pont nem.
2022. nov. 24. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járok arra.
2022. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából a Pest megyei matricát érdemes megvenni, akkor is ha ritkán jársz Pesten. Sok helyen nagyon könnyű rátévedni fizetős szakaszra.

Ha meg így jártál, mint most, akkor 1 órán belül megvehetted volna.

2022. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!