Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket mennyire idegesít,...

Titeket mennyire idegesít, amikor rátok állnak, úgy hogy vagy csak bepréselve vagy egyáltalán nem tudtok beülni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha indokolatlan (van egy csomó más nagyobb hely), akkor eléggé.

Egyebként elfogadom, hisz nem volt más lehetősége.

2022. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem örülök neki, de elfogadom.
2022. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. A parkolóhelyek javarésze alul van méretezve.


Némelyik Tesco parkolóban pl. lehetetlen a mai SUV-okkal, meg kamuterepjárókkal beállni a Trabantokra, régi Swiftekre méretezett helyekre. Szóval a hiba nem (csak) az autóvezetők készülékében van..

2022. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően amennyiben lett volna más megoldás is, olyankor felkúr. Mert én még talán bemászok, de egy terhes nő vagy egy idősebb, kevésbé fitt valaki már nem.


De olyankor, amikor marha nagy a zsúfoltság és nincs más lehetőség, még jobban tolerálom.

Mondjuk én az áruházaknál is inkább sétálok egy kicsit, csak szellősen parkolhassak.

2022. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam mondani 4es! Én inkább nem állok meg vagy messzebb állok meg, de mindig hagytam annyi helyet, hogy a másik autós betudjon ülni. Bár simán idegesítő ha nem tudsz beülni a saját autódba. De most belegondoltam hogy vannak terhesek idősek is.
2022. nov. 29. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
@3, de minek kell SUV? Magyarországnak nincs olyan pontja, ahová mondjuk egy Skodával nem lehetne kényelmesen el/feljutni. A f@sznak vesz akkor valaki ilyen benzintemetőt?
2022. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szóval csak azt akartam, hogy mondani hogy legutóbb elég agresszíven léptem fel talán, mert oda akartam érni valahova nem sokára zárt. De akkor van aki ez teljesen elfogadható. Hát értem, bár nem vagyunk egyformák. Azért is tettem fel a kérdést. Köszönöm a válaszokat.
2022. nov. 29. 14:42
 8/17 anonim ***** válasza:

Alapból én is, de ha már 20 perce körözök és sok csomagom van, akkor befogok állni a szűk helyre. Nem fogom 1 kilométerről becipelni a nagybevásárlást.

Különösen, ha a bénán parkolók miatt nincs hely.

2022. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Alapból relatív mit jelent "ráállni".


Én igyekszem úgy állni, hogy mellettem beférjen mindkét oldalon egy-egy átlag ember. Erre legutóbb mentem vissza a kocsihoz a mellettem lévő autónál meg állt két irgalmatlanul nagydarab nő akik nyilván nem tudtak addig beszállni amíg nem álltam el onnan :D


Amúgy alapvetően semmi bajom addig amíg beférek. Meg úgy vagyok, nem tudhatom a másik mi okból állt úgy ahogy, lehet előtte ő is szűk helyre állt be és csak így fért be.


Máskor meg direkt távolabb álltam, hogy mellettem biztos be tudjanak szállni. Na ebből az lett, hogy lendületből nyitották rá az ajtót az enyémre.

2022. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én amúgy sokkal jobban utálom az ellenkezőjét, amikor mindenki túl tágasan áll, nem igazodik senki semmihez.


Például szélső helyre ahol oda igazíthatná padka mellé az autót beáll 1 méter távolságra. Már csúszik az egész sor és 1 autóval kevesebb fog elférni.


Túrázni járok és ott látom azt hogy a kirándulók hatalmas helyeket hagynak egymástól is, útpadkától is, akár merőlegesen, akár párhuzamosan állnak. Simán elférne sokkal több kocsi is, de nem gondolunk egymásra.

2022. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!