Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kadmium sárga izzókból milyet...

Kadmium sárga izzókból milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
És még egyet szeretnék kérdezni, ha csak a ködlámpám van ilyen kadmiumsárga izzóval szerelve, az gondot okozhat a rendőrnek?

2022. dec. 1. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Előre fehér fényt adó világítás kell.
2022. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Használhatod!

Itt a rendelet ebben a cikkben

[link]

2022. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

A 2. bekezdést kiszedtem neked belőle.

" Minden fényszóró azzal a fényforrással (halogén, xenon vagy LED) együtt kapja meg a típusvizsgát, amellyel üzemeltetni kell. Ha a fényforrást egy nem típusellenőrzött, a fényszóró engedélyében nem szereplő fényforrásra cserélik, akkor az engedély, és ezzel a jármű forgalmi engedélye is érvénytelenné válik."

2022. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
#3 De ez csak arra vonatkozik, hogy a halogénes lámpatestbe nem tehetsz pl LED-et, de a fehér H4-es izzó helyett tehetsz be ugyanilyen kadmiumsárgát.
2022. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mehet bele kadmiumsárga, én csak a kiegészítő refibe tettem, imádom a fényét ha felcsapom a távfényt.. :)
2022. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, és esetleg melyik típust ajánlanátok? :)
2022. dec. 2. 00:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva, én a homasitás sárgadobozos H1-et vettem a kiegészítőbe, istentudja milyen márka, de a weboldalukon megtalálod.. mondjuk annyit még nem használtam funkciójánál fogva hogy hűdenagy tapasztalatom legyen vele. de eddig tetszik.


#5 voltam.

2022. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ultragagyi a kadmiumsárga izzó.
2022. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel mit tartasz gagyinak.


Sokkal mókásabb hogy az ilyen trendi hidegfehér, meg kékes szarokkal vannak helyzetek, amikor sokkal kevésbé fogsz látni mert nem annyira természetes színhőmérsékletek.

2022. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam hogy kékeset vegyen. A normál színhőmérséklettől nincs jobb. Nem is néz ki gagyin, és egy emelt fényerejűvel nagyon-nagyon jól lehet látni. Nem véletlenül ment ki a divatból a kadmiumsárga. Kicsit gondolkozni kéne.
2022. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!