Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelni ET szam?

Alufelni ET szam?

Figyelt kérdés
Eredetileg ET52 volt az auton, most uj felnit vettunk, ennek ET48 a szama, olvastam ezekrol a "pogacsakrol", de nem igazan tudok kiigazodni, most akkor mit kell vennem, hogy megfelelo legyen ez a felni is az automra?

2022. dec. 6. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Osszesen 4mm a kulonbseg a ketto kozott, nem kell hozza 'pogacsa'.
2022. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
4mm miatt akar pogácsázni. főleg hogy az ET48 kijjebb van mint az 52 :D :D
2022. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a felni kijjebb van, mint a gyári, így a pogácsa csak ront a helyzeten. 4 mm eltérés miatt egyébként nem kell aggódnod. Ekkora eltérés belefér.
2022. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi. Azert tettem fel a kerdest, mert nem ertek hozza semmit az ismeroseim kozul pedig szinten nincs kit kerdeznem..nem kell emiatt szetoltani kedves masodik valaszolo.......
2022. dec. 7. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ertesz hozza, miert allsz neki sajat szakalladra masik felnit venni? Kb. az osszes gumis webshopnak van nemcsak gumi-, hanem adott autotipushoz felni-keresoje is. Meg kell venni a gyari meretet es minden jo lesz.


Amugy puszta kivancsisagbol: a tobbi parameter stimmel? Lyukak szama, kozepfurat, lyuktavolsag, felni szelessege, atmeroje mind jo?

2022. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 azért lettél szétoltva, mert egy egyszerű google keresést nem vagy képes megejteni tele a web mindenféle felni-gumiméret kalkulátorral.
2022. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 én nem a gyári méretet vettem, de képes voltam grafikus felületet találni a neten ami megmutatta hogy az új méretekkel hogy fog állni a gumi, meg a felni a kasznihoz, és a futóműelemekhez képet, hibátlan is lett. :)
2022. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden stimmel, egyedul ez az et szam nem, mivel utana neztem, hogy ez nem akkor dolog es lehet korrigalni. Viszont nem ertettem, hogy hogyan mert pont ezaz, hogy 10000 oldal van fent a googleba es mindenhol van minden irva osszevissza amin nem tudtam kiigazodni. Ha ez titeket ennyire zavar, minek jottok ide lehulyezni a masikat? Biztos sokkal jobb a lelketeknek, hogy kielhetitek itt magatokat...
2022. dec. 8. 13:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha amúgy a szélesség stimmel, akkor 4 mm az lófax.. úgyis eléggé mélyen van a gyári kerék sok autón.


Nekem a szélesebb felnihez is kisebb az ET, és helyretette szépen a nyomtávot.

2022. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szuper, koszi!!!
2022. dec. 8. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!