Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Focus korrózió problémája...

Focus korrózió problémája megoldható alvázvédelemmel?

Figyelt kérdés
Mk2-es Focust vennénk, aminek ismert problémája a korrózió. Kérdés, hogyha vennénk egy jó állapotút, amin nincs meg korrózió, legfeljebb felületi rozsda és kapna egy jó alvázvédelmet, akkor ez a típushiba ki lenne küszöbölve vele?

2022. dec. 8. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
aha.. a felületi rozsdára rá az alvázvédőt, garantált hogy pár év alatt lerohad róla a váznyúlvány.
2022. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értetted meg a kérdést. Én nem rákenni szeretném a felületi rozsdára, hanem olyan autót szeretnék venni, amin legfeljebb felületi rozsda van csak, de még nem korrodált. Sajnos a legtöbb, amit néztünk, felületi rozsdás.
2022. dec. 8. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
De miért ne lehetne?
2022. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felületi rozsdát le kell pucolni róla és akkor utána ha már csak a tiszta fém van akkor kell lekezelni rendesen alvázvédővel és javaslom még az üregvédőzést is, és akkor pár évig jó lesz. De nem árt évente ellenőrizni és előtte lemosatni persze. Ha átüt a rozsda valahol akkor ott lepucolni, kezelni és újra védőzni.
2022. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na szóval ha tényleg jól akarod csinálni! Elviszed egy alváz mosásra. Utána másnap drót kefézni/rozsdamarót használni. Utána alapozó ami hamar szárad utána pedig jöhet az alváz védő. Én is ráfüggtem a témára. Nekem almeram van és mindenki azt mondta, hamarabb fog szétrohadni, mint hogy meghaljon a motor. Ami igaz, viszont lehet ellene dolgozni.
2022. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mint minden japán autónál.
2022. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, míg a mitorjuk meg addig a kasztni 2x lerohad.
2022. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamit valamirt :D
2022. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, rohad a német is, csak amig a japán kívülről, addig a német belülről indul :)
2022. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hehe ez jó😝
2022. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!