Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segéd motorkerékpárnál mennyir...

Segéd motorkerékpárnál mennyire veszik figyelembe a tervezet végsebességet?

Figyelt kérdés
Ott van pl az Aprilia rs50 50 köbcentis viszont elméletileg 80-al simán elmegy. Am vagy B jogsival vezethető?
2022. dec. 10. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg a kereskedésből nem jöhetne ki úgy egy új segédmotor, hogy többet megy 45-nél. Nem tudom most ez mennyire igaz, mert nem vettem ilyent újonnan, csak annyit tudok, hogy annó mikor a szomszéd vette a Simsonját, az is gyárilag tudta a 70-et.

Ha a rendőrök meg is állítanak azzal a nemrég beszerzett mobil fékpadjukkal, akkor hiába 50-es a géped, valószínűleg rádhúzzák, hogy engedély nélkül távolítottad el a folytást, ami vagy volt benne vagy nem. Sajnos erről nem írnak a hírek, hogy mi ilyenkor a szankció, de a régi romokat leszámítva szerintem minden motor megbukik a szebességmérésen.

2022. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már pedig újabban van ilyen fékpad amire ráállítják a rendőrök a motort és ott biztos kiderül és bukta.

VAgy ha bemérnek és megállítanak akkor is bukás van.

2022. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el.

[link]

2022. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!