Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Bolt taxinál , hogyan lehet...

A Bolt taxinál , hogyan lehet az alkalmazásban azt beállítani ,hogy a fuvar végén fizessem ki a sofőrt ? Egyszerűen nem tudok rájönni és mindig az alkalmazás által becsült összeget kell fizetni ami néha nagyon eltér a valós összegtől.

Figyelt kérdés
Hogy kell beállîtani azt ,hogy a fuvar végén fizessem ki a sofőrt?

2022. dec. 12. 10:50
 1/5 A kérdező kommentje:
A legutóbbi fuvar amit fizettem az 1960-Ft volt és egy kis borravalót is adtam ami 290-Ft de nem értem,hogy ilyenkor a rendszer miért 2590-Ft von le előre. Nem lehet azt beállítani ,hogy a fizetés a fuvar végeztével kerüljön kifizetésre ? Egyszerűen nem bírok rájönni😅
2022. dec. 12. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van hogy ellenőrizze van-e elég pénz a kártyádon, mert így ha +10%-al többet kellene fizetned valamiért (forgalom), akkor is fizetőképes vagy-e.
2022. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítsd készpénzes fizetésre.

Ez nem azt jelenti h nem tudsz a végén kártyával fizetni nyugi. Ez csak annyit jelent, h az autóban fogsz fizetni. Kartya terminál minden taxiba kötelező, ezt rendelet írja elő. Ilyen egyszerű a megoldás.

2022. dec. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 igen, csak a taxis lehet, hogy el fogja dobni a rendelést ha látja hogy KP-s.

Ez azért van mert a nem fizető utasok szoktak kp-ban rendelni.

2022. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Egy taxis csak lesz aki el viszi őt.
2023. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!