Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo C40 Recharge vs Audi Q4...

Volvo C40 Recharge vs Audi Q4 Sportback e-tron? Melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
Jól látom, hogy legalábbis az anyaghasználat (kívűl és belül is) a Volvóban eléggé sokkal magasabb minőségű, még úgy is hogy azonos felszereltség mellett, olyan 20 százalékkal olcsóbb?

2022. dec. 19. 11:32
A kérdező szavazást indított:
A Volvót venném
Az Audit venném
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Képen láttad a különbséget, vagy esetleg ültél mindkettőben, esetleg volt nálad tesztvezetésen is?
2022. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. A Volvóban ültem is… Audit kívülről “összefogdostam”, meg elég sokat látok belőle. Belülről csak videón láttam.


Nekem a műanyag borítás a hűtőmaszkon, már messziről “világít”, erről szoktam felismerni ezeket az autókat, ezt látom meg először (persze ha szemből látom) és csak utána ismerem fel.


Szerinted nem nagyon gagyi?

2022. dec. 19. 11:52
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ilyen árkategóriánál ezt hogy engedhetik meg maguknak.


Pedig maga az autó formavilága nagyon bejönne és ez az “Aurora Violet” színváltozat is baromfi rá bejön, az én stílusomhoz pl. nagyon illene.

2022. dec. 19. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy most azon vitázunk, hogy szebb-e, ha le van falazva a hűtőrács karosszéria színben, vagy valami más mintát kapott?

Mert ennyi erővel már az Amperáig visszamehetnénk. Kár, hogy sugallod a jó választ, így vedd a Volvo-t és kész;)

2022. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4.


Nem sugallok semmit… A Volvo nagyon minőséginek tűnik, de annak meg nekem a külseje kevésbé tetszik.


Most elsősorban mások véleményére vagyok kiváncsi, nekem is meg van a véleményem, de éppen ezért nincs jó vagy rossz válasz.

2022. dec. 19. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Kia EV6.
2022. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Én biztos hogy a Volvo-t venném.
2022. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se, egy egyszerű autót se nagyon tudok fenn tartani.
2022. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezek közül Audi, de inkább egyik se.
2022. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!