Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elment egy pillanatra az...

Elment egy pillanatra az olajnyomas,vajon miért?

Figyelt kérdés
1994ws mazda 323,1.6 benzin. Tolattam fel a kertbe,enyhe emelkedő, kicsit befulladt és egy pillanatra kivillanr az olajnyomas visszajelzo. Soha nem volt meg ilyen,olaj max alatt kicsivel. Ez mitől lehetett? Azóta szépen működik,közvetlenül utána se volt gond.
2022. dec. 23. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

"kicsit befulladt és egy pillanatra..."

Ettől.

2022. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy nem én fullasztottam be,hanem mintha befulladt volna magától,és utána villant fel. Kuplung pont be volt nyomva.
2022. dec. 23. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az olajnyomás lámpa felvillanása jellemzően az olajpumpa meghibásodásának az előjele. Érdemes kicseréltetni mielőtt tönkremegy útközben.
2022. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemrég volt eltakaritva, ramerve gepmuhely által. Teljesen jók voltam a méretei. Remélem csak valami egyszeri alkalom volt. Olajnyomas érzékelő is cserélve lett természetesen.
2022. dec. 23. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Te magad leírtad hogy kicsit befulladt!!

Akkor annyira leesett a fordulat hogy már szinte nem is volt olajnyomás, ez így nem probléma.

2022. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De írtam,hog, be volt nyomva a kuplung. Nem miattam fulladt le.
2022. dec. 23. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
De attól még a motor nem forog megfelelő sebességgel ahhoz, hogy legyen olajnyomás, te értetlen.
2022. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen mitől "fulladt be", ha nincs fordulatszám, nincs olajnyomás, tehát teljesen üzemszerűen működött ezek szerint. Itt inkább azt kéne rendbe tenni, hogy miért nem tud stabil alapjáratot tartani.
2022. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért is volt furcsa,mer amúgy olyan stabil az alapjárat,mint a magyar fo...ja nem,ez tényleg iszonyat stabil. Meg se rezzen. Azóta nem produkálta a problémát.
2022. dec. 24. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!