Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül vidéken egy...

Mennyibe kerül vidéken egy jogosítvány most?

Figyelt kérdés
Dunaújvárosi vagyok és szeretném tudni hogy kb. mennyit is kell gyűjtenem. Szeretem az autókat és már vezettem is kocsit, igaz automata váltósat. Leginkább a vidékieket kérdezném hogy nektek mennyibe került összesen és hány órából sikerült.

2022. dec. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem úgy 400 ezred legyen rá. A Fókusz autósiskolánál 9 ezer forint 1 vezetési óra, és 29+1-et kell alapban fizetned ebből, plusz esetleg ha kell pótóra, (szinte mindig vetetnek) elmélet is 50 ezer+ennek vizsgadíja 4600Ft, a gyakorlati vizsga 11 ezer, és ott van még ez elsősegély ami 12 ezer.

Fókusznak van Fehérváron meg Dunaújvárosban is iskolája, én is hozzájuk járok korlátlan A-ra.

2022. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérlekszépen a helyi autósiskolákban forintra pontos árat tudnak neked mondani, ami a minimum ugye és az info ingyenes. Hogy mennyivel lesz több (ha lesz) az rajtad múlik. Bocs, ha nem voltam túl nagy segítség, de tényleg ez van.
2022. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félmillió fölött.
2022. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Bátyám fia most jár suliba Dunaújvárosba. 500 ezer lesz.
2022. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!