Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem vezetik be minden...

Miért nem vezetik be minden kúton az automata tankolást?

Figyelt kérdés
Mintha nem lenne rá pénzük a vállalatoknak. A MOL is most épített egy hatalmas campust Budapesten, de visszaadni meg nem tudnak nagy pénzből a kúton. Egy az, hogy kényelmesebb lenne tankolni, a másik pedig, hogy nem kellene azzal foglalkozni, hogy túl ment 15 forinttal, van e nálam apró, nincs apró, nem tud visszaadni. Megadnám, hogy kereken 20.000 forintért szeretnék tankolni, akkor kereken 20.000 forintnál állna meg. Plusz nem alakulna ki nagy sor a fizetés miatt, a kút munkásainak kényelmesebb lenne a munka, mert csak a hot-doggal, egyéb termékekkel kellene foglalkozniuk, mellette a pénztárgép kezelésével nem.

2022. dec. 25. 09:14
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
*A biztonságról nem is beszélve, lényegében senki nem tudna fizetés nélkül távozni a kútról.
2022. dec. 25. 09:17
 2/58 anonim ***** válasza:
86%
Én pl nem szeretem. Én ha tankolok, akkor tele tankolok. Azt meg nyilván nem tudom előre, hogy mennyi lesz.
2022. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
71%
Ja. Meg ha beütöd hogy 20ezer Forint de 16-nál lekattan mert tele van mit csinálsz? Visszaadni nem tud.
2022. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
75%
Én sem támogatom. Én is mindig tele takolom az autót, ha negyed körül van a tank. Azt meg nem lehet kiszámolni hogy mennyi lesz. Ha te centizgetni szeretsz, akkor legyen aprópénz a kocsiban, vagy állj meg 100 ft-al előbb.
2022. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
88%
A MOL kút pont rossz példaa, mert oda bármikor megyek, megtankolják nekem az autót. A múltkor meg is lepődtem, hogy tízezer értékben kértem a tankolást, mondom bekészülök, mert úgyis túlmegy rajta. A srác fillérre pontosan megállította tízezren! Ahol ilyen személyzet van, oda bűn lenne automatát rakni.
2022. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
78%
#2 Ha kártyával fizetsz, akkor nyugodtan választhatsz, vagy beírhatsz az automata kútnak nagyobb összeget,még ha nem is megy bele annyi, mert a végén úgyis a beletankolt mennyiségnek megfelelő összeget fog levonni a számládról.
2022. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
84%
#3 Amerikában előre kell fizetni, ott szimplán visszaadja a maradékot. Nem hiszem, hogy ez probléma lenne.
2022. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
27%
#6. A kérdező nem gondolkodik kártyás fizetésben, hiszen a 15 forintból csinál világi problémát.
2022. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Most komolyan azt hiszitek, hogy a maradék összeget lenyúlná az automata? Ez igen. Nincs is értelme erről vitát nyitni akkor ennyi ésszel.
2022. dec. 25. 09:38
 10/58 A kérdező kommentje:
De azt is lehetne csinálni, hogy fele ilyen, fele olyan. A kút egyik fele automata, másik fele maradna a mostani. Mindenki eldöntheti.
2022. dec. 25. 09:41
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!