Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves embernek milyen...

17 éves embernek milyen kezdőmotort javasltok?

Figyelt kérdés

sport,naked stílusban

185 magas,110 kg

17 év Fiu

kezdőszint:eddig simsonokkal meg robogokkal toltam 1-1 körre


2010. okt. 2. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá? ajánlom a tini ninját (250es Kawasaki Ninja), Honda VTR 250 nagyon jó, esetleg Németországból lehet behozni 600as CBF-eket 25KW-ra fojtva. talán az éri meg legjobban. megunod, elviszed egy szervízbe, hogy a fordulatból vegyék ki a blokkolást, és megkapod a 78 lóerőt =)
2010. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Saint F*szfej: Ha nemtudsz normális választ adni ink húzz a p*csába. Kösz. Am meg az h lehet h az én apám még életben van??? Már rég elmúlt 17 O.o 30 éve motorozik... Ennyi.


Látom simsonnal mentél már akk a váltás már megy biztos ;) Yamaha TZR, Honda NSR, esetleg Aprilia RS, Honda CBR vagy ha nagyon tele vagy pénzel Cagiva Mito :D Ha meg kevés pénzed van akk MZ ETZ vagy TS.

2010. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs h csak 125ösöket írtam mert látom 17 vagy így csak A1-ed lehet de írok A korl.-hoz is 1-2 motort... Yamaha FZR, Kawasaki ZXR v ZZR, Suzuki GSF (azaz bandit),Honda CB...stb
2010. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gondolom 125 ccm.
2010. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

inkább 25 kw ososk érdekelnek

azokkal ugygondolom hogy lehetséges 1 kissebb nagyobb tura is a haverokkal

2010. okt. 3. 12:31
 6/7 A kérdező kommentje:

a pénz: mindegy lehet drága is

nemnagyképusegbol irom

de megengedhetem magamnak

ha meg mástnem akk meg ott a hitel... de azt inkább elkerülném

2010. okt. 3. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:

a 25KWos 125ösök gyors gépek, de nem olyan kis igényűek, mint a 4üteműek. de ha csak 1 évre kell, akkor: Mito, Raptor, RS, NSR, TDR, TZR, DT... mert ezek olcsóbbak. de hosszútávon jobban megéri a 4t (de azt hamarabb megunod):

CBR, CBF, Varadero, YZF-R, WR, XT, YBR, KXL.

most, hogy minden lehetőséget leírtam, asszem javasolhatok is :D én Varaderot vennék, vagy KTM 125 Duke-t( most 6-odikán fogják bemutatni =) ). ha meg 18évesen le akarod váltani, akkor Mitot/raptort(ugyanaz, csak másképp néz ki), vagy Yamaha TDR-t.

2010. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!