Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zimmermann vs bármi más?...

Zimmermann vs bármi más? Kinek mi a véleménye a zimmermann féktárcsákról?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem nem volt bizodalmam vele. De olcsó volt. És az előző szett úgy felmérgesített, hogy hiába vesz az ember drága márkás (TRW) szettet, szinte új korától rázza a kormányt és pár évesen is úgy rozsdásodik a féktárcsa éle, meg a közepe, mintha valami minden esőben az utcán rohadó tragacsom lenne. Így úgy voltam vele, ha csak ennyit bír egy féktárcsa, akkor legalább legyen olcsó, pár év múlva úgyis ki kell dobni.

Megvettem ezt a Zimmermennt. 3 éve van fent és tökéletes! Nem ráz. Jól fog. Nem nyikorog. (Előtte meg az ATE visított állandóan, nagyon idegesítően.) 3 év elteltével a bevonat tökéletes rajta, rozsdapötty nincs a tárcsa élén. Örülök, hogy ezt vettem.

2022. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Jó a Zimmermann, ha azt találsz jó árban. Én a Textarra esküszöm még, soha nem volt vele bajom. Ezen kívül Bosch, ATE, Samko jöhet még szóba, nem venném őket, de minden tudomásom szerint megfelelőek. Brembo csak a felsőkategóriában jó, olyanoknál, ahol a darabár 6 számjegyű, azalatt a kommersz autókra gyártott fékjei szarok, nem egyszer sültünk már fel vele.
2022. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ja, bármi más márkát, amit nem említettem, azokat egyszerűen nem ismerem, azért nem hoztam szóba. Lehet más is jó, nem tudom.
2022. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
TRW-vel, ATE-val megszívtam. Most zimmermann sport tárcsák kerülnek fel.
2022. dec. 30. 08:28
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Ja igen, TRW-t kifejtettem, nekem eddig az is jó volt. Neked mi volt vele a baj?
2022. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20ezer km után brutálisan üt. Az ATE 8ezer után szintén zenész.. pedig nincs padlógáz-satufék meg hasonlók.
2022. dec. 30. 08:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"20ezer km után brutálisan üt."

Ugyan ez volt nálam is. Csak még 20.000 km sem kellett hozzá. Eleinte úgy voltam vele, hogy majd összekopik és jó lesz. De meguntam, mert nem lett jobb. Kivágtam a francba, pedig elkopva egyáltalán nem volt. Soha többet trw-t!

2022. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mások mondták már, hogy biztos szrul van összerakva, azért kezd el ütni. Nade vadi új kerékagyra kerültek fel a vadiúk tárcsák, vadiúj betétekkel. Ha szrul lenne felrakva, akkor gondolom már az elejétől kezdve ütnie kéne. Amin nagyon kiakadtam, az az ATE volt. Annak azért nagyon nem illene ütni... pláne 8ezer után.
2022. dec. 30. 09:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ferodo... Igaz drágább kicsivel mint a többi de nem vészes.

Cserébe nagyon jó cucc!!!! ;)


TRW-ről már sok rosszat hallottam.


Zimmermann fékpofáim voltak már amik meglepően hamar elkoptak pedig én nem nagyon használom a féket.

2022. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a Zimmermann behullámosodott, én már nem használom
2022. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!