Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi Swift mennyire szerethe...

A régi Swift mennyire szerethető autó? Akinek ilyen van, hogyan viszonyul hozzá?

Figyelt kérdés
Van aki szereti is használni, és tetszik is neki, és örül egy ilyennek, vagy manapság ezt csak muszájból veszi az ember? Tulajok, ti hogy viszonyultok hozzá?

2022. dec. 30. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat vennék városban rohangálósnak, ha nem egy BKV-csomópont mellett laknék és nyáron nem lenne motorom. Megbízható, törhető, japán. 96-os Corolla volt a családi autó, amikor friss jogsis voltam, nekem ez a világ nagyon bejött.
2022. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Amikor szervizbe adom az autómat mindig egy swiftet bérelek. Olyan érzés mintha egy guruló ládát lovagolnék, halálfélelem a 110km/h is.

Nem jó, de ha nincsen más akkor ez is megteszi.


Ha hozzá vagy szokva és előtte nem vezettél még valami normálisat akkor lehet hogy azt mondod hogy jó autó.

De mai szemmel már nagyon fapados. Még egy 2-es golfhoz képest is rosszabb érzés azt vezetni.

De legalább olcsó, és megbízható, csak balesetet ne csinálj vele mert a mai autók kilapítják a swiftet.

2022. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen van, és szeretem. Egy H astra után lett ez. Sokkal nyugodtabban közlekedek vele, ami alatt azt értem, hogy nem esek kétségbe ha pl megjelenik alatta egy olajcsepp, vagy rányitják az ajtót. Lassan egy éve van meg, de még nincs 300e forintba (vételár+papírmunka+minimális alkatrész). Nyilván nem szép, nem biztonságos, semmibe nézik a forgalomba, de városba teljesen használható.
2022. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Az veszi, akinek csak erre van pénze, illetve az, aki olyan autót akar, amit nem kell kímélni, nem kell gondozni.


Én 22 évesen adtam el az enyémet, ezalatt a motorháztetőt sem nyitottam fel soha, csak műszakira vittem, igénytelen volt, csak ment gond nélkül.

2022. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Életveszélyes autó, 600kg alumínium. Egy durvább balesetnél ott maradsz. Nem éri meg kockáztatni.

Katasztrofális vezetési élmény.

Amúgy megbízható, egyszerű, olcsó alkatrész.

2022. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Évekig volt ezresem. Előnyeit már leírták. Hátrányai nagyon alacsonyan ülsz, kicsi csomagtér, puha futómű, borzasztó gyenge kasztni ami tud eléggé rohad is. Mindenki lenéz/megelőz. Szerettem és hiányzik a mai napig.
2022. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű tartós motor, kasztni gyenge, a régiek rohadnak, amúgy ha rendben tartod, a világból kimegy.

Nekem volt régi is és új is.

Nagyon jó autó, de papírautó, (baleset) kicsi presztízsértékkel

2022. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mindentudó99 ***** válasza:
4 êvig használtam ilyet. Motor megbízható. De 4 év alatt szana szétt rohadtak a küszöbök. Pedig garázsban tartottam. Gondolom előtte nem így volt. Rozsdakupac lett belöle. Kilakatoltattam sajnos mert nagyon sokba került. Új gumikat kapott így átment műszakin. Aztán gyorsan eladtam jó nagy veszteséggel. De mindegy egy két év és szétrohadt volna máshol. Pedig mikor vettem aláfeküdtem akkor nem látszott nagy gond. Ha tudsz valami garázsban tartottam venni az lehet jó. De nem ajánlom. Nagyon öregek ezek már. Legtöbb ramaty állapotban.
2022. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!