Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alfarómeók köztük is...

Az alfarómeók köztük is mondjuk az ALFA ROMEO GIULIETTA mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Nézegettem egy ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTDM-2 Distinctive autót na most maga az autó mennyire lehet tartós pl rozsda terén vagy összeszerelési minőségben és a motorok,hogy bírják pl mondjuk az ennél említett motor.Régen sok rosszat lehetett hallani az alfákról.Ez változott vagy még mindig él?

2022. dec. 31. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Rengeteg alfa Romeoskerdes van és rengeteg hozzad hasonló palimadár van, aki elkapja az alfa lázat.

Nézzél videókat olvassál neten.

Az Alfa Romeo egy eléggé különleges autó. Azt a legelfokultabb alafvtulajok is bevalljak, hogy ez az autó sokkal több törődést (ami pénzbe kerül ) igényel mint az átlag autó. 8 ezrenkent olajcsere csak Selinia, bármi baja van aza útnak azonnal menni és csináltatni. Ha jó tulaj leszel és igényes akkor jó autód lehet.

Nagyon meg kell nézni mert ha bele futsz egy lelakott alfa ba akkor szidni fogod itt az olaszok k.**a..ját megvszarozni az Alfás holottt a tudás mega. Pénz belőled hiányzik és meg van pofád másokra mutogatni!


Az alaptalan említett típus egy városi kisautó ilyen kisautó a felesleges a. Dízel bár az akadnak jo dízelek vannak de az csak akkor éri emgba( nagyon sokat mesz ma budapest hnap Szeged és így tovább … mert nem jön vissza a kotla dízel ára + dizel meg alfa betegsegek nem lesz olyan részei

D amit ne adj el.


Itt is sokat meséltem h volt egy srác ismerősöm aki elvált az alfa miatt szóval ez komoly játék azért a srác a kocsit a választotta nem a nőjet 😂összeszerelése minőségben nem rosszabb mint egy Renault vagyseat de enm sí egy Merci szint viszont közel van hozza az ujbalfikba főleg .


Inkább a kis Amore Zsúlijettádba benzines motort nézzél. Majd ne felejtsd el dobni a pasit a többi elfogult baleknek, nekem sí volt alfaj alig vártam h megszabadulnak tőle de brutaljo autó volt kitűnő menettulajdonsagokkal. Most Mercim van szóval meg a szervizben leszel én autokazok helyetted is ;)

2022. dec. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Dobni a pacsit*/ jeeee ipad airen 5 is működik a z autókorrekt
2022. dec. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1/


Egyáltalán nincs alfa lázam,ez is egy autó amit megnéztem a sok közül.Ha szar megyek tovább,ennyi.Nem szarozok semmit sem,mert renaultom volt és ilyenkor jön a három f es szabály ami megint egy baromság tisztában vagyok vele,hogy sokszor mikor xy-odik tulajtól veszed az autót sokszor a tulajok igénytelensége vagy nemtörődömsége a probléma bármilyen autónál is kivéve mikor nem.Sajnos amit autó nekem kell elpusztult egy balesetben 🙁 amúgy egyáltalán nem érdekelt semmilyen más autó csak ez az egy amim volt,de sajnos a sors mást hozott.

2022. dec. 31. 04:09
 4/6 Revolúcióbiológus ***** válasza:
97%
Semmi különleges nincs benne, a Giulietta egy felpimpelt Fiat Bravo olyan extrákkal ami a Fiathoz nem volt elérhető, pl. TPMS, nagyobb kerekek, bőr belső, duplakuplungos automata, jobb hangszigetelés. Nem egy kis autó - az a MiTo volt - hanem inkább családi kompakt, VW Golf kategória, kb. annak a tartósságát tudja.
2022. dec. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Ne törődj az 1-essel egy tipikus nagyképű germán katyvasz fanatikus sejthalmaz. Amelyekből sajnos rengeteg van. Krómozott csirkelabas germán hulladekod javítási költségeinek tetemes részét koltsd Tiszaszen-re!!
2022. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
1# inkább te leszel szervizben a merdzsoddal erre készülj fel! A szervizesek ha meglátnak, már dörzsölik majd a tenyerüket hogy újra jön a palimadar a germán katyvaszaval! S még te nézed le az Alfa Romeo-kat. Amelyek közül tényleg vannak hulladék konstrukciók, de messze nem az összes, vágod? Nem vagyok olasz fanatikus!
2022. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!