Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet szervizeltetni a Chrysler típusú autókat?

Figyelt kérdés
Ha tippelnem kéne, akkor a Fiatot mondanám.

2022. dec. 31. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel amerikai autó így elsősorban olyan céget keress akik foglalkoznak amcsi autókkal. De én úgy tudom Budapesten van több szervíz ahol foglalkoznak chryslerrel is. Illetve érdemes lenne olyan független szervizeket felkeresni ahol kimondottan írják a weboldalon, meg több netes felületen hogy foglalkoznak chryslerrel vagy amerikai autókkal.

Egyébként sok szervíz tudna vele boldogulni csak itt az alaktrész beszerzés a necces és lehet nem rendelkeznek ezekkel a forrásokkal mert egyes szervizek, unix, bárditól rendelnek, és ami ott nincs akkor mással nem foglalkoznak, esetleg talán a közeli bontókat szokták felkeresni ha nagyon kell valami.

2022. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha jot akarsz, nem veszel Chryslert itthon. Se ujonnan, se hasznaltan.
2022. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak Chrysler-re szakosodott szervizek. Google a barátod.


Ha azok messze lennének akkor, ahogy az első írta bármelyik amerikai autókra szakosodott szervíz.


Végső megoldásként ott a Pappas, ők is megtudják oldani, igaz mocskos drágák.



Az alkatrész ellátással kapcsolatos aggodalmakat már 10+ éve nem tudom hova tenni. Itt a végtelen internet.

Nekem volt egy 70-es években gyártott Ford Mustangom, ahoz is bármikor találtam alkatrészt. A mai világban a Föld túlvégéről is ideér max 2 hét alatt.

Persze drága, dehát akinek van pénze majomra legyen banánra is.

2022. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 csakhogy altalaban az ilyen autokat azok veszik meg gombokert, akik napi hasznalatra akarjak es csak azt latjak hogy a Grand Voyager olcso es nagy. Aztan amikor 2-3 hetre kiesik aloluk egy pimf kis hiba es alkatresz miatt amit az USA-bol kell berendelni, akkor megy a siras-rivas.
2022. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Igen, így van. Erről nem tehetek :D


Mint írtam "akinek van pénze majomra legyen banánra is."

2022. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 pont az a baj, hogy igazabol majomra se volt, azert vett olcso egyterut.
2023. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Voyager Fiat motoros, meg a legtöbb dízel, szóval az rossz példa. Az teljesen európai autó, az amerikai változat a Dodge Caravan.
2023. jan. 1. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Arckönyvön vannak tipus specifikus csoportok, pl Voyager, Stratus, PT Cruiser stb, es ott hamar meg lehet tudni hogy melyik megyeben kiket ajänlanak es kiket erdemes kerülni..
jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!