Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elmúlt 20-25 évben mely...

Az elmúlt 20-25 évben mely autók dizájnjai bizonyultak totális bukásnak?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, az elmúlt 20-25 évben melyek voltak azok az autók, amiknek a formavilága zsákutcának bizonyult? Tehát hogy valami nagyot akartak alkotni a tervezők de végül nem sikerült valami jól a kocsi.

Fiat Multipla, pápaszemes Merci, Chrysler Pt például.



2023. jan. 2. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a maiak nem tetszenek, mind olyan otromba, böhöm, bunkó, és olyan egyformák is. Inkább legyen ronda, mint egy multipla, de egyedi, mint ez a sok egyforma.
2023. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem elsődleges a kényelem nem a szépség.

Egy multipla ezerszer kényelmesebb mint egy bmw 320-as.

2023. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem komplett design, de pl. a "lexus" lámpák (világos hátterű hátsó lámpák) is valahogy nem terjedtek el végül széles körben.
2023. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Fiat Multipla
2023. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

A dizájn az soknak túl jól sikerült, megcélozva evvel a "nekömteccik" vevőkört, az meg, hogy évente rákölt 2 milliót, végülis a terv része.

Én hánynám le magam először, amikor azért szponzorálok egy autógyárat a vérszívó üzletpolitikájuk miatt, merteccik.

2023. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

a PT az dizájnilag nem vészes, mert más lenni, de nincs benne összevisszaság, nem diszharmónikus az egészm, ellenben sok mai csiricsáré kocsival szemben amik úgy néznek ki manapság mint valami bedrogozva épített kínai pagoda :D :D


írom ezt úgy hogy amúgy sose kéne pt.

2023. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hypno ***** válasza:
37%

Érdekes módon pl a Citroen cactus első verziójára nemigen rezonáltak a népek, pedig működött az airbump.

Állítólag azért is hagyták el.

2023. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MGéza ***** válasza:
30%

Hát, az új BMW hűtőrács dizájnt mondanám ha valamit kéne. Emlékszem, a dupla lámpás, avagy pápaszemes Mercit is csúnyának tartottam, de a mostani modellek az erőltettet áramvonalasság miatt elég torzak szemből nézve nekem. A mai SUW divat sem tetszik nekem, főleg a Citroen lett igen elbaltázott, de az első szériás Nissan Leaf is ronda.

De persze, ezek csak design szempontjából értendőek, a PT Cruisader például bűn ronda, de hatalmas terekkel rendelkező utazóautó, ahol nem kell gondolkodni hogyha 5 személy ha beül és nyaralni megy, akkor hová fognak elférni a csomagok...

2023. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a második generációs Renault Thália és skoda fabia. Nem sokat látni belőlük.
2023. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A daciák, senki se azért veszi mert jó ránézni, hanem mert józan választás ha nincs sok pénzed autóra, akárcsak mint a skoda rapid volt, abból is csak a fullos spaceback nézett ki valahogy.
2023. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!