Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jele annak, hogy a...

Mi a jele annak, hogy a robogó kuplungpofa el van kopva?

Figyelt kérdés

Régen leszedtem, akkor azt láttam hogy csak ott van kb a fele lekopva ahol a haranghoz hozzáért. Ilyen esetben cserélni kell, erősebb lesz?

Jelek: Behúzott első, hátsó fékkel is fel tudom pörgetni a motort, behúzott első fékkel nem tudom a gumit füstöltetni se. Vagy esetleg cseréljek benne gyengébb rugót hogy hamarabb kivágódjon a pofa?



2023. jan. 4. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most is le kellene venni a deklit és megnézni az állapotát. Szerintem a gyári rugónál erősebbet/gyengébbet nem érdemes beletenni. A pofát kell kicserélni benne, és azzal együtt(!) a visszahúzó rugót.

Ha a betét jó állapotban van ami a kopást illeti, meg lehet próbálni felérdesíteni azokat majd alaposan zsírtalanítani.

2023. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!