Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autós...

Szerintetek melyik autós iskolát válasszam?

Figyelt kérdés
A Multijogsi és a Maczi suli közt vaciálalok. Előbbi drágább, utóbbi olcsóbb. Szerintetek melyiket válasszam? Esetleg ha valakinek van tapasztalata leírhatja. Illetve ha tudtok ajánlani egyéb iskolákat. A lényeg az lenne, hogy jó oktatók legyenek, és ne a pénzlehúzasra menjen a suli. Valamennyire tudok egyébként vezetni, mert ismerőssel gyakoroltam földutakon (az alapokat tudom) de persze még sokat kellene tanulnom.

2023. jan. 7. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Multijogsi
Maczisuli
3 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A Google értékelések alapján Multijogsi.
2023. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan ember nem igen van aki mindekettőbe járt.

Tehát valamelyikről tud véleményt mondani.

Te meg nem tudsz vezetni, sőt lehet még rosszabb mint aki semmit nem gyakorolt, mert ott egész biztos máshogy kell.

2023. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván még kéne gyakorolnom sokat. Csak arra voltam kíváncsi, hogy megéri-e a drágábbat választani
2023. jan. 7. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Multijogsinál 12500-15000 ft egy óra? Kresz tanfolyam 92000 ft?

Sehol nem láttam még ilyen árakat.

Maczisuli jóval olcsóbb és arról se írnak rosszakat.

2023. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megjött a mindennapi "földutas" fazon. :D
2023. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!