Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio AF 18 nak hol...

Honda dio AF 18 nak hol találhato az alvázszáma? Vagy honnan tudom milyen evjáratu?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk normál esetben ezek rajta vannak az adásvételin, ha neked az nincsen, akkor azt igazán nem kellene híresztelned...
2023. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megtalálod az vázszámot (mert ugye alváza a kocsinak van ;) , akkor az omparts oldalán bírva kidobja, hogy mikori a mocid.

[link]

2023. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog, ha az embernek nem tudja a robogójának sem a vázszámát, sem az évjáratát.....de még papírja sincs róla.


Bizonyára "leesett a kamionról". ;)

2023. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
Ha a taposón fölpattintod a borítást, megtalálod a vázszámot.
2023. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nem esett le a kamionrol hanem orokoltem es mar nem tudom megkerdezni az illetot hogy a tobb mint 10 éve vásárolt motorjának hová tette az adás-vételi papírját
2023. jan. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!