Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem mondani nagy,...

Tudnátok nekem mondani nagy, 7 személyes autókat?

Figyelt kérdés
Mint például a Chrysler Voyager. Ha jól tudom, a Kiának is van valami Carnival, vagy mi a neve, ami szintén elég nagy.

2023. jan. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vw Sharan - Seat Toledo - Ford Galaxy
2023. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezek kicsik.
2023. jan. 15. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb az vagy valami amcsi import vagy kisbusz (Mercedes V osztály, VW Multivan stb.)
2023. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha rendszeresen 7 ember szeretne utazni egy autóban, akkor szerintem valamilyen kisbusz előnyösebb, pl. Mercedes Vito, VW Multivan, Transporter. Sok nagyobb kombi és egyterű csomagtartójában ki lehet nyitni +2 ülést (harmadik üléssor), de ekkor jellemzően elég kis csomagtartó marad, ami messze nem elég 7 embernek.
2023. jan. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit szűkíts. Évjárat, üzemanyag, ár és méret. Vannak szükség 7 személyes autók, és vannak amikben már elfér tényleg 7 személy. Amik határeset az a VW Sharan, Seat Alhambra, Ford Galaxy és S-max és egyéb francia csodák. Ha valós utazó járgány kell, akkor Mercedes Viano, Vito, V osztály, VW Transporter, Multivan, esetleg Ford Transit.
2023. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!