Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobb hátsó féklámpa csere...

Jobb hátsó féklámpa csere nélkül lehet közlekedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Suzuki Wagon R+ autóm van, és ma szólt nekem egy kedves járókelő, hogy nem ég a jobb hátsó féklámpàm, csak tudjak róla.


Kérdésem az lenne, hogy kb 2 hét múlva megyek vele szerelőhöz egy hűtőrendszer áttisztításra - vàrhatok addig ezzel a làmpacserével?


Veszélyes így közlekedni? Vagy megbüntethet rendőr emiatt?


Köszönöm


2023. jan. 18. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ember ! nem lámpát kell cserélni hanem egy égőt !

Azt azért csak megtudnád csinálni és cseréld is ki.

2023. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, még kezdő ezekben a műszaki kérdésekben. De ha ilyen egyszerű, lehet megkérem egy férfi kollégàmat.
2023. jan. 18. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pofonegyszerű, ha van ismerősöd minimális műszaki érzékkel az fixen ki tudja neked cserélni.
2023. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Nem lehet(ne). Kezdőként legalább a szabályra emlékezhetnél. Stop tábla azért még megvan?

(Az más kérdés, hogy ha emiatt megállítanak, akkor megvan rá a megfoghatatlan mondat)

2023. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy a nőkben miért nincs meg az az akarat hogy ezt vagy azt megcsináljanak.

Kérj meg valakit hogy mutassa meg és akkor majd legközelebb te is megtudod csinálni.

Egyszerűbb mint egy mosógépet beinditani.

2023. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!