Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik-e olyan 2din-es autó...

Rapper03 kérdése:

Létezik-e olyan 2din-es autó rádió ami androidos és támogatja a Waze funkciót?

Figyelt kérdés
Szeretnék az autómba egy 2din-es rádiót, JVC, Pioneer... Márka lényege hogy ismert legyen, tehát nem egy kínai no name gyártótól szeretnék vásárolni. Mi az ami bevált? És mi a megbízható konkurense?

#Hangcuccok
2023. jan. 18. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát azt szeretnéd hogy maga a fejegység tudjon androidot, ÉS elfusson rajta a Waze?


Mivel a Waze egy meglepően erőforrásigényes app (gyengébb Androidos telefonok, vagy régebbi iPhone-ok is szenvednek vele), internet is kell neki, én inkább olyat néznék ami tud Android Auto-t, és kiraknám rá a telefonom.


[link]

Tessék, ez konkrétan tudom hogy jó mert egyik barátom ilyet vett az autójába. Ebben még Carplay is van ha iPhone-t használsz. Persze nem olcsó.

2023. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kínai noname-t vettem. Androidos, mindent is tud, mint egy tablet úgy működik. Telefonom a hotspot, rádió, waze, minden így fut rajta
2023. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!