Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift gl 1.0 kat mab...

Suzuki swift gl 1.0 kat mab 44 s (2002) távirányítós központi zár szerelővel beszereltetés mennyibe kerülne? És foglalkoznak is ilyennel?

Figyelt kérdés

Én magam szeretném megrendelni a cuccot és úgy odamenni hogy már megvan hozzá minden csak be keljen szerelni. Nem értek hozzá hogy milyen fajtát vegyek stb.

Tudna valaki ebbe segíteni?


2023. jan. 18. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, vannak profi kulcs másolók, akik mindenféle autókhoz másolnak kulcsot. Első körben egy ilyennel egyeztetnék.
2023. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs benne központizár?

Ha nincs akkor hagyd inkább mert többe kerül mint az autód.

Ha van benne akkor egy százezerért megcsinálják.

Én nagyon régen tetettem bele , de központizáras volt és úgy volt 50000 ft.

2023. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem központi záras :( Kissé idegesítő ha többen megyünk akkor hátra nyúlni aztán ha lerakjuk akkor úgyszintén. El nem akarom adni mert nagyon megímélt állapotban van mintha csak új lenne. Azért szeretném én megvenni hozzá ami kell és úgy elvinni szerelőhöz.
2023. jan. 19. 10:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Még ha nem is távirányítós lenne hanem csak kulcsos már az is nagyon jó lenne
2023. jan. 19. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem távirányítós hanem kulcsos, akkor én egy bontott komplettet keresnék olyan Swiftből amiben gyárilag benne volt, de ugye onnantól a gyújtáskapcsolódnak fixen külön kulcsa lesz (hacsak nem cseréled azt is ugyanabból bontottra, de ezt már nem tudom hogy mennyire szívás egy Swiftben), és ha nem te csinálod magadnak akkor a munkadíj itt is szép nagy összeg lesz, ha egyáltalán valaki elvállalja.


Én is belementem ebbe még amikor egy öreg Orionom volt kpzár nélkül, de inkább hagytam a francba, persze kicsit szívás volt mindig belülről nyitogatni az ajtókat mindenkinek ha be akart szállni de több is veszett Mohácsnál.

2023. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1994-es volt a suzuki és az központizáras volt.
2023. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit rendeljek meg hozzá?
2023. jan. 19. 11:56
 8/9 A kérdező kommentje:

Ilyeneket néztem ez mondjuk nem távirányítós: [link]

Jó e bele? Ugye úgy szeretném hogy én veszem meg és viszem szerelőhöz. Már találtam is egyett csak mondta vigyem el ha megvan hozzá minden és megnézi

2023. jan. 19. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te ne rendelj semmit , hanem aki megtudja csinálni az elektro műszerész, majd ő rendel olyat ami jó.

Mert ha most elviszed neki és azt mondja hogy nem jó, akkor mit csinálsz?

De persze lehet hogy ez is jó.

2023. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!