Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kerül egy 2009 es honda...

Miért kerül egy 2009 es honda cbf 125 majdnem ugyanannyiba mint egy 2017 es honda cb125 f? Hisz majdnem ugyanaz a kettő tulajdonságokra , és a másik csak fiatalabb 10 évvel, és kevesebb benne a km is valószínűleg.

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyiért adják amennyiért gondolják vagy szeretnék.

Ennyi.

2023. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert piacgazdaság van.
2023. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ami újabb az csak jobb lehet? :D :D :D
2023. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"kevesebb benne a km is valószínűleg"


Felteszel egy kérdést és egy ilyen alapvető dolgot nem nézel meg? Pedig motornák ez inkább számít mint,hogy mennyi idős. Egy igazoltan keveset futott motor százezrekkel kerülhet többe mint ugyanannyi idős,de sokat futott.

Ezen felül még sokat számít az állapot, mert egy pl egy féktárcsa az én motoromra 100 ezer körül van, és kell belőle kettő, plusz a pofák.

2023. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen motorod van h fek pofa kell a fektarcsadhoz ? 4.
2023. jan. 19. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 most örülsz, hogy elírtam? Dolgoztam. De a lényeg nem ment át hogy minden alkatrész drága, és ha cserés, az alkualap, vagy már eleve bele van kalkulálva az árba.
2023. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!