Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi/egyéni rendszám esetén...

Egyedi/egyéni rendszám esetén miért nem lehet "csúnya" szót kikérni?

Figyelt kérdés

Ugye mostanában volt többször botrány belőle, hogy valami vállalkozónak megtagadták az egyedi rendszám kérelmét, mert ráhúzták, hogy Hitlert éltette. Asszem HH AA volt, meg aztán valami HH 888, már nem tudom pontosan mi volt a rendszám.

A régi rendszám rendszerben is volt hasonló eset, akkor ki is adták a QRVA és a FURER szókat tartalmazó rendszámokat, majd utólag vonták vissza a tulajdonosaiktól.


De kérdem én, miért probléma, ha valaki kényes szót akar kikérni rendszámnak? Miért tagadják meg az ilyet, pláne, ha még fizetne is érte 435 ezret aki ilyet szeretne. Ez az ő személyes döntése volna, nem? Ha ő felvállal ilyen rendszámot, akkor onnantól mi vele a probléma? Másnak meg úgyis mindegy, nem? Akkor miért nem lehet ilyesmiket kikérni?



2023. jan. 19. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg gondolkodni, akkor rájössz a megoldásra!
2023. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van más kretén kérdésed is, vagy csak ez?
2023. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig komolyan kérdezem. Engem biztos nem zavarna ha ilyet látnék egy autón. Épp annyi a gondolatom, hogy ha a tulajának ez a rendszám tetszett, hát szíve joga.
2023. jan. 19. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
@3, persze, neked nem. Nekem sem. Szerinted ebben a PC világban nem jut kettőnkre tíz olyan Karen aki ezért karóra húzna?
2023. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszámot más is látja, nem csak az a kretén, akinek ilyen kell.
2023. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért letolt gatyával se lehet szavazni
2023. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyünk már ennyire prolik. Igen is sétálnak olyan emberek az utcán, akiket zavarna, főleg gyerekek. Ne keljen már nekik elmagyarázni, hogy miért az van odaírva. Erkölcsös, keresztény ország...
nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!