Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a Delphi és...

Mi a különbség a Delphi és Valeo verzió között? Több lent.

Figyelt kérdés
Autó kormányoszlop kapcsolót kerestem webáruházban. Delphi és Valeo verzió az adott márkához, típushoz a leírás szerint helyettesíthető, mivel Valeo nem beszerezhető. Köszönöm a válaszokat.

2023. jan. 21. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Hát haljak meg, ha értem mi a kérdés. Valeo nincs, Delphi van. Vedd a Delphit. Mi a probléma?
2023. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy érti, mennyire jó márkák?
2023. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. De ha nincs akkor mindegy milyen minőség.
2023. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egykutya! Mindkettő elég neves gyártó, és olyan se mindig van,hogy egy autógyártó csak egy baszállítótól veszi ugyanazt az alkatrészt.
2023. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talán nem fogalmaztam pontosan. Lényegében a "verzió" szó jelentése, amire kíváncsi voltam. Mindkét termék ERA csomagolásban van. A szó jelent változatot, variánst. Nem akarok nyelvi területre tévedni, az én szótáramban nem teljes azonosságot jelent. Leegyszerűsítve,van két termék, ugyanaz, csak nem azonos beszállítók alkatrészeit építik össze, esetleg a szoftver más? A lényeg, hogy bármelyik kerül beszerelése, azonos legyen a működése. Mindenkinek köszönöm az építő jellegű hozzászólást. 1-es Te biztosan magas szinten érted ezeket a dolgokat, de mint én is, nem vagyok nagyon járatos, csak körültekintő. Volt már, hogy meg akartak vezetni, hiszen "ez úgysem ért hozzá". Mentek a zöld pipák.
2023. jan. 22. 01:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!