Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ranger Rover Evoque 92000 km...

Ranger Rover Evoque 92000 km 18500 euró érdemes megvenn?

Figyelt kérdés
Karcmentes, patyolat az autó.

2023. jan. 22. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2023. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2023. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy Evoque-t semmilyen körülmények között nem érdemes. Mert egyértelműen nem racionális döntés. Ha te ilyet akarsz valamilyen indíttatásból, akkor a többi példányhoz kell mérni.

Meg kell nézni mi van a piacon és átnézetni egy hozzáértővel

2023. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi a baj ezzel a típussal?
2023. jan. 22. 11:31
 5/16 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekel, hogy mi a baj vele mert a gyakorin kívül sehol nem találtam semmit ami ellene szólna. De itt se írnak konkrétumot, hanem hogy nem érdemes ne vedd meg stb.

Tehát ha valaki leírná, hogy konkrétan mi a baj vele annak megköszönném!

2023. jan. 22. 11:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Izé. Én azt nem értem, hogy miért a nem érdemesre kérsz magyarázatot. Az érdemest miért nem kell megmagyaráznunk? Részedről mi szól egy ilyen jármű mellett? Milyen érvekkel támasztod alá, hogy érdemes ezt megvenni?
2023. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az az érvem, hogy jól néz ki és van rá pénzem.


Ki tudod fejteni azt, hogy miért nem jó választás vagy csak ködösíteni tudsz? Esetleg irigy vagy, hogy te nem tudsz venni egy ilyent ezért írsz egy semmilyen választ?

Vagy szar az életed?


Te csak annyit írsz,hogy soha nem érdemes megvenni egy ilyen autót. De azt nem tudod leírni, hogy miért. Mert te is buta vagy hozzá mint én. Csak nem értem akkor miért kell ide beírni egy semmilyen választ.

2023. jan. 22. 12:36
 8/16 A kérdező kommentje:

Tehát tisztelt válaszoló!

Ön miért venné meg ezt az autót vagy miért nem?

2023. jan. 22. 12:38
 9/16 A kérdező kommentje:
Kétlem azt, hogy a gyk-n kívül van dolgod.
2023. jan. 22. 12:49
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom kinek szólt a hiszti, de akkor válaszolok, hogy szerintem (#3) miért nem érdemes.

Egyrészt, mire kell? Szokásos SUV témakör. Szilárd útburkolatra nettó pénzkidobás egy ilyen autó. A magas üléspozíción kívül csak hátránya van. Ha le akarsz menni a szilárd burkolatról, akkor pedig értelmetlen, mert nem arra való igazából. Ahol egy ilyen elboldogul, ott szinte bármivel el lehet menni kis ésszel a kifejezetten alacsony sportautók kivételével. Tehát maga a kategória, úgy általában értelmetlen, de ez a divat. Megértem ha valaki felül erre a hypevonatra. Ezért írtam, hogy ha neked ez kell akkor vedd meg.

Másfelől, a Range Rover hányattatott sorsú tipikus brit márka, amire a fanatikusok azt szokták mondani, hogy "törődést igényel" tehát kell rá fordítani, kevés van belőle, kevesen értenek hozzá, így a fenntartása költséges és nehézkes lehet. Az Evoque emellé még nem is túl praktikus. Ez is az a tipikus nagynak látszó, de amúgy belül viszonylag kicsi autó. Tehát praktikumot nem kell tőle várni, leszámítva a sokat emlegetett üléspozíciót.

Ha kell a kis SUV, mert erre van igény, akkor van számtalan jobb opció is.

De ettől függetlenül, tartom magam ahhoz, hogy ha neked ez a vágyad, akkor vegyél, nem kell egy közlekedőedényben leélni az embernek az életét. Csak ne várd, hogy bárki azt mondja, hogy ez egy racionális döntés

De az igazi fekete leves még csak most jön:

mobile.de-n mindenféle egyéb paramétert figyelmen kívül hagyva az ár kb. 14k-50k között van nagyságrendileg. Ezek alapján a 18,5k vételár annyira a kínálat alja, hogy nem is igazán érdemes ilyen kevés pénzzel ilyen autóban gondolkozni, mert valójában nem elég egy értelmes példányhoz.


#3

2023. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!