Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire féljek a parkolástól?

CHRISS2 kérdése:

Mennyire féljek a parkolástól?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég beiratkoztam jogsira, eddig még csak Motorra volt meg De rá kellett jönnöm hogy egy autó elengedhetetlen, Nos viszont a parkolástól eléggé félek, könnyen meg tanulható?, csak én parázok rá ennyire? félek hogy ez miatt meg bukom vizsgán.

2023. jan. 25. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván fogod gyakorolni az oktatóval.
2023. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja igen persze ezt gondoltam Csak nehéz meg tanulni ? .
2023. jan. 25. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő

van aki csak tolatva nem tud parkolni van aki sehogy

2023. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 veterán vas ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell félni, mert attól csak rosszabb, ha paráztatod magadat.

Meg kell ismerni, hogy a parkolással kapcsolatban mik az elvárások, és be kell gyakorolni.

Semmi egyéb.

2023. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Motor rutin ment? Megtanultál körözni? Megtanultál egy ívben kétsávos úton megfordulni lábletétel nélkül? Na ugye. Autónál is ugyanez van, megtanítják a parkolást, pont úgy, mint az emelkedőn elindulást vagy a saroktolatást. Felesleges félni tőle, főleg, hogy még nem is próbáltad.
2023. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2023. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán sikerült megtanulnom, pedig SEMENNYIRE nem éreztem az autót, tolatás közben kevertem az irányokat, stb. Vizsgán mégis sikerült elsőre.
2023. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Nem nehéz sehogyse, egyszeruen látni és érezni kell és mind a kettőt elfogják magyarázni időben, akkor amikor kell! Nem hiába van ott az oktató :D

Nekem mindegyik parkolási mód ment, de pl hátra fele szinte soha nem parkolok, mert soha nincs rá vagy idő vagy olyan parkoló :D

2023. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krwkco ***** válasza:
72%

Minden fajtájú parkolásnak megvannak a fázisai és a követendő folyamat. Az oktatók ezt sokszor nemm magyarázzák el, mert ők már rutinosak és "érzésből" parkolnak.

Keress videokat, azok résdzletesen elmagyarázzák, hogy mikor mit kell csinálni vagy merre kell nézni.

2023. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nehéz, van akinek könnyű. Viszont egy biztos. Attól mert félsz nem lesz jobb, csak rosszabb.
2023. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!