Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsgabiztos kajak vissza...

Vizsgabiztos kajak vissza adja a kenő pénzt ha megbukok?

Figyelt kérdés

Közeledek a forgalmi vizsgámhoz és az oktató ma mondta hogy érdemes egy 20-ast vigyek, mert jobb esélyel indulok én oda adom neki ő meg a vb-nek. Ha bukok vissza kapom.

Ilyen létezik? Hogy tényleg vissza adja?


2023. jan. 25. 17:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég értelmetlen baromságnak tűnik.


Ha átmész lehúznak, de ha megbuksz visszakapod a pénzt, akkor tulajdonképpen minek adod?

2023. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
12%

Én még nem hallottam olyat, hogy nem adták vissza.

Előttem lévőnek: a pénz arra van, hogy a kisebb hibákat nézzék el, ami a vizsgalap szerint már bukás lenne, de valójában nem olyan hatalmas hiba. Ha pl.: átmész piroson, akkor mindenképp megbuktatnak, hiszen az balesetveszélyes.

2023. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

És az nem megy, hogy nem fizetjük le, hanem megpróbálunk becsületesen levizsgázni?

Egyébként sem divat ma már a pénzezés. Ha nem vevő rá a VB, akár fel is jelenthetnek.

2023. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Lol, ilyen csicska oktatót meg autósiskolát biztos otthagynék a fszba ha ilyen felmerülne.
2023. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Aki úgy megy át a vizsgán, hogy kenő pénzt ad, az elmehet a p@csába. Járjon inkább biciklivel, vagy inkább azzal se! Ha meg sz@r az oktató, keress másikat..
2023. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Autósiskolában dolgozva nálunk úgy bsznák ki az oktatót, aki ebbe belemegy, hogy többet felé se nézne a szakma. Mondjuk errefelé nem divat, lehet, hogy a kérdező Pesti, vagy mittomén.
2023. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy nem tudom ki hol tanult, én nem hallottam emberről aki ne ment volna át elsőre bármiféle kenőpénz nélkül. Oktatómat kérdeztem erről, azt mondta meg se próbáljam, mert bár tud olyat aki elfogadja, de olyat is aki simán közölné, hogy bűncselekményt követek el.
2023. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyat mondani, hogy mindenki átmegy elsőre, kicsit erős :D


De a bukásoknak általában oka van, én sem mentem át elsőre, semmi szpatás nem volt benne, hibáztam, ennyi.

2023. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jól tudok vezetni de azt mondta az oktató hogy érdemes egy 20 ast vinni.
2023. jan. 25. 18:55
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Dobnám az oktatót az tuti. Iskolát is, valoszínűleg.
2023. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!