Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet így adni?

El lehet így adni?

Figyelt kérdés

Helló.

Van egy 12 éves renault fluanceom, elég sokat költöttem már rá és el akarom adni.

A check engine rendszerint világít, az anti pollution system is... egyébként hangra, menettulajdonságokra nincs baja. Most volt műszakis. Lambdaszonda már lett cserélve, minden más hülyeséggel együtt... hibák törölve stb. de pár hónap múlva ugyanúgy visszajön a hibaüzenet. Rohadt zavaró, de az autó működésén nem venni észre semmit.

Most azt az infót kaptam hogy ki kéne huzatni mint az állat pályán hogy kiégjen a katalizátor. Nem tudom ez mit segíthet vagy nem segíthet.... sajnos túlnyomórészt valóban városban van használva.


Senkit nem akarok átverni, csak szeretnék megszabadulni az autótól mert rengeteg pénzem elment már rá. Szerintetek a katalizátoros okosság működhet? És el lehetne így adni?



2023. jan. 27. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Dpf-es autót városba? Ott a baj, vidd el egy jó 200km-es túrára 140 tempomat, mire hazaérsz rá se fogsz ismerni.
2023. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha meg így árulod, jön a fejfájós lakatos kevin, és jájtezsvír, erresokatkűkőteni, és ad érte 130-at.

Töröltesd a hibát, és hirdesd meg olcsóbban.

2023. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Töröltesd ki a kódot, ha három hónapig nem jön vissza, akkor vidd be autókereskedésbe és picit áron alul megveszik.


Én is így cserélem le a rossz autókat. Motortér tisztítás, jó állapotba hozása, de nem mosással. Csak a hiba elrejtése. Többi az ő dolguk.

2023. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindegyikőtöknek!

Egyébként csont száraz, nincs olajcsepegés sehol. Minden évben olajcseréje volt, mindig minden alkatrész akkurátusan cserélve lett stb... számlák mindenről meg vannak... Akkor majd beviszem egy kereskedésbe és adják el.

2023. jan. 27. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Néha pályán kikell nyomni a szemét.
2023. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annak a dpf-nek legalább 3 regeneráló ciklus kellene mire visszatérne az élők sorába.

Legtöbb diaggal obd-n is lehet manuálisan indítani és akkor valószínűleg megoldódnának a problémák.


Így én nem adnám el mivel jelen állapota miatt veszt az értékéből elég sokat.

2023. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek van értelme úgy kihajtani a belét, hogy a -szinte- üres tankba 100ast töltök és rakok bele katalizátortisztítót?

Ha igen akkor esetleg konkrét márkát ajánlanátok?

2023. jan. 31. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaaa hogy benzines, hát akkor az katalizátor tisztítás.
2023. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!