Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fút még az utakon az 1995-ös...

Fút még az utakon az 1995-ös gyártású Opel Astra HVG szériája? Sárga szinű volt az összes.

Figyelt kérdés
Talán maximum 500 darabot gyártottak belőle.

2023. jan. 29. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Fút.
2023. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik a kollégámé volt Debrecenben még pár éve, de szerintem már eladta, mert pár hete láttam, erősen tanulatlan emberek ültek benne.
2023. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván, mivel 28 évesek már, javarészük már bontóba/roncstelepre került, azok a példányok futhatnak még belőle, amiket megvigyáztak, keveset használtak. Mondjuk az 500-ból olyan 50-100 db ami még forgalomban lehet. Asszem utoljára tavaly nyáron láttam ilyen citromsárga Astrát. Azon kívül az utóbbi években csak néhányszor, szóval nagyon ritkák már. Egyet láttam polgárőr autónak is kb. 4 éve.


Egyébként abban a városban ahol lakom, 10-15 évvel ezelőtt sokáig láttam egy ilyen citromsárga F Astrát HVG-995 rendszámmal, ez gondolom valami tesztautó vagy bemutató autója lehetett anno a HVG szériának, mert biztos nem véletlenül került rá ez a rendszám. JSZP szerint sajnos ez is ki van már vonva, kár érte :(

2023. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Tényleg, ahogy mondod arról is meg lehetett ezeket ismerni, hogy egyedi rendszámaik voltak. HVG betűkombinációval kezdődött mind. Csak azért voltam kiváncsi rá, hogy vannak-e még ilyen autók mert azt gondoltam ezeket jobban megbecsülték az egyediségük miatt. Talán a színe, a sportülések és a felni az ami megkülönböztette őket egy mezei társaitól. Biztos volt még más eltérés is, de arra már nem emlkékszem.
2023. jan. 30. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem HVG volt mindegyik rendszáma. A kollégámé pl FEK volt.
2023. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Csak annak az általam említett egy példánynak volt HVG. Ugye a szám (995 => 1995) is adja magát. A többi az sima sorozatrendszámot kapott. FD*, FE*, FF* környéke.

2023. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!