Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le az autó hideg...

Miért fullad le az autó hideg inditásnál?

Figyelt kérdés

Adott egy vw passat b6 variant 2008 2.0 TDI(170 hp).Szóval ráadom a gyújtást várok kb fél percet,majd inditom és elindul majd egyből leáll.

Általában ilyen 5 próbálkozás után indul el.Meleg motornál nincs ilyen probléma ott egyből indul.


(Cserélve lett az akkumulátor az izzítógyertyák,generátor,és az egyik injektor is.)



2023. jan. 30. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem valamilyen szinte jellemző lehet ezekre a motorokra, bár nekem másodikra általában indult. Igaz, egy kipufogó hőmérő cseréje után mintha ritkábban csinálta volna. Szerintem nézzetek rá élő adatokra, hátha látni furcsán viselkedő hőfokmérést!

Én úgy indítottam, hogy kétszer izzítottam. Mikor kialudt az izzítás visszajelző lámpa, levettem a gyújtást, újra ráadtam, és mikor megint kialudt, akkor indítottam.

2023. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!