Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországra beszerezni és...

Magyarországra beszerezni és forgalomba helyeztetni mekkora meló lenne egy Cadillac Lyriq, vagy hasonló autót?

Figyelt kérdés

És az árának hányszorosát kéne rákölteni, mire használható lenne?


UI:

Légyszíves abba ne menjünk bele, hogy nem éri meg az egész, hiszen egy kisebb ütközés után nem lenne honnan pót alkatrész, tengerentúlról kéne rendelni amire legjobb esetben is heteket kéne várni…



2023. febr. 6. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

" És az árának hányszorosát kéne rákölteni, mire használható lenne?"

Na és mennyi az ára, azt tudod???

2023. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Röviden: sokba.

Aki ilyen kocsikat szerez be és hozat haza az nem azt számolja hogy na vajon a következő havi fizu elég lesz-e rá. Ha 10 misi akkor kifizeti ha 15 akkor azt ism

2023. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1.


Kint 62.000 dollár körül, tehát nem olyan húzós.

2023. febr. 6. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam erről egy cikket, megkerestem. 2 éves, de érdemes elolvasni.


[link]

2023. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy egy kizárólag amerikai piacos autóra honnan szerzel európai, az-az E jeles lámpákat?

Van olyan improtőr, pl a Mr Mustang , aki Amerikából hoz be autókat, és egyik videójukban elmondták, hogy még ők se vállaják, hogy másnak forgalombahelyezznek amerikai autót, akkora nyűg. Épp elég a sajátjaikat intézni. De szépen levezeti kb mind mennyibe kerül, és mekkora szopacs. Ráadásul közvetlenül nem is tudod nálunk forgalombahelyezni, hála az NKH bürökráciának, ezért először külföldön kell valahogy EU-s rendszámot rendezni rá, és utána honosítani.

https://www.youtube.com/watch?v=juz_j-3xiTk

2023. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5.


Valahogy biztos meg lehet oldani, mert láttam már ilyen autókat Magyarországon az utakon, vagy parkolni…

2023. febr. 6. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan bele nem vágnék, csak ha már valaki megcsinálta helyettem a melót.


[link]

2023. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
62 rugó, meg 20, mire behajózzák Rotterdamba. Vámolás 25 ezer, hazahozni még 5.000 dodó. Már 110.000 fölött jársz, 23 helyett 40 millió forintnál és akkor nem tudod otthon tölteni, mert nem kaptál európai szabványú töltőt és hiba esetén senki nem fog hozzányúlni egy dokumentáció nélküli elektromos autóhoz.
2023. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!