Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Tzr 50-re szerintetek...

Yamaha Tzr 50-re szerintetek megéri venni egy hátsó dobozt? Vagy ki milyet használ?

Figyelt kérdés

#táska #Yamaha tzt
2023. febr. 9. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megéri a jelen esetben? Definiáld már ezt kérdező, mert az ilyen kérdést én soha nem értem, de persze megmagyarázni senki se szokta.

Ha te úgy érzed, hogy szűkséged van rá, mert pl eljársz vele dolgozni, és nem akarod a hátizsákodban vinni a cuccaidat, akkor vegyél rá, de ez nem "megéri" kérdése. Nekem az 50-es endurómon,Krauser , a nagyon meg Kappa van, ezeket kaptam a motorokkal.

Neked szerintem egy egysisakos Givit kellene nézni

[link]

2023. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy egyes írta. Csak te tudod hogy neked megéri-e. Nekem pl 50-es Piaggion van doboz, és használom is, mert jobb időben ezzel járok leginkább dolgozni, ahhoz meg be kell pakolnom pár dolgot, nem férne be mind kényelmesen a hátizsákba.


De például ameddig tinédzser koromban Simsonnal csapattam, még semmi értelme nem lett volna a doboznak, akkor még pont befért az a pár dolog amit hordtam magammal a hátitatyóba is.

2023. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Még hogy ha enduró lenne.
2023. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Csinálj deszkából , az megéri mert olcsóbb.

2023. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a megéri-e kérdést hogy mennyire kellene eszkábálni ezeken a fajtákon,lehet tök egyértelmű a pasikank hogy működnek ezek de én nemigazán látom át lányként,motoros ismerősöm meg nincsen,ezért kérdeztem itt hátha valakinek pont ilyen motorja van. Eddig ülés táskám volt ilyen hevederes de az kicsi is meg nem olyan stabil, na meg nemlehet lezárni ami a legfőbb bajom vele.
2023. febr. 9. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Doboztartó platni kell hozzá elősször is, azt kell kitalálni hogyan rögzítsd. A doboz erre zárhatóan kattan rá, és bármikor könnyen leszedhető ha épp nincs rá szükséged.


[link]

2023. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 9. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiégek ezektől a debil kérdésektől.

Nem éri meg b#zdmeg, kézben vidd a dinnyét.

2023. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!