Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Epica miért ilyen...

Chevrolet Epica miért ilyen olcsó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyobb autót keresek, kb 2,5-3 millió a keret, olyat szeretnék amivel pályára is nyugodtan fel lehet menni, és elférünk benne hosszabb utakra 3-4 fővel is.


Egy ideig el is engedtem ennyiből, de egyik nap eszembe jutott a Chevy Epica, megnéztem és megdöbbenve látom hogy még 2 millióért is csak egy darab van, az összes többi olcsóbb, pedig egy nagy szedán sorhatos benzinmotorokkal, jó felszereltséggel általában.


Tudom hogy ebből sok az ex-taxi, emlékszem még hogy volt belőlük rendesen, de én benzinmotorral szeretném, nem gondolom hogy az jellemző volt taxis körökben, inkább a dízelek.


Itt van például ez 1,5 misiért tempomattal, fűthető elektromos ülésekkel, elméletben 175e kilométerrel és képeken szép állapotú beltérrel, ez jelenleg a legdrágább benzines Epica a hahun:

[link]


Kérdés - miért ennyire olcsó az Epica? Van ezeknek valami jellemző költségesebb baja, amiről nem tudok? Vagy csak azért, mert kevésbé ismert típus és nem egy presztízsmárka terméke, illetve azért mert a Chevrolet már kivonult innen? Vagy lehet hogy tényleg ez a "titkos tipp", ha valaki olcsón szeretne nagy autóban ülni?


Nem feltétlen szeretném az autóra fordítható keretem egészét elkölteni, úgyhogy tök jól kiegyeznék egy Epicával ha mondjuk 2-2,2 misi körül tudnék egy tényleg szépet és jót venni (vagy akár hozatni külföldről).



2023. febr. 10. 11:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

UI: Amit még nézegettem, és kicsit újabb ezeknél az a Mazda 6 2. generációja. Viszont elvittem már kettőt (egy 1.8 és egy 2.5 benzines modellt) tesztvezetésre, mindkettőnél baromi zavaró volt hátulról a gördülési zaj 110-120-as tempó felett, ami deal breaker, mert legtöbbször ebben a tartományban használnám amit veszek.


Illetve Honda Accordokat néztem még, de szerintem rémesen túlárazottak.

2023. febr. 10. 11:27
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Hát valamit valamiért.
2023. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
azért mert ez egy nagy lom , megveszed kipróbálod és ha előtte nem volt jó autód akkor akár szeretheted is . ebben a méretosztályban kb minden jobb mint ez
2023. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
85%
Egy presztizs nélküli igénytelen hulladék ez az autó.A kategória legalja......ha ezzel meg a kelletlen de legalább zabáló benzinmotorral együtt tudsz élni akkor sok sikert hozzá.....nem véletlenül van belőle pár darab az is ennyire nyomott áron.Erre a kocsira tökéletes igaz a mondás,hogy ha ezt megveszed örökre a tiéd lesz...mert még egy olyan hülyét tutira nem találsz aki megvenné
2023. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Pedig megbízhatóbb és ugyanolyan jól felszerelt mint sok germán szopó roller "prémium" katyvasz. A Chevrolet név fogalom. Németország meg már vagy húsz éve az autógyártás legalja.
2023. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Reméltem hogy valamilyen hozzáértő kommentet is fogok ide kapni, de amit kaptam:


1db semmitmondó komment

1db magyarosan fikázó köpködő okádék komment, de D. Brascotól mást nem is várok, láttam már máshol is, pofázás 100, haszna 0.

És 1db normálisabb komment, de lényeges információt ott sem tudtam meg az autóról.


Olyan kommenteknek van értelme, ahol van konkrétum, van tapasztalat, van egyértelmű hozzáértés. Ha valaki tud ilyet, annak nagyon megköszönöm a válaszát, minden más teljesen felesleges. Bár inkább fogom magam és elmegyek megnézni egyet, ahogy látom az lesz a legjobb megoldás.

2023. febr. 10. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Azért ennyire olcsó mert nem kell senkinek illetve a konkurencia autói mindenben jobbak. Kényelemben, motorokban, anyagminőségben. stb.

Próbálkozott a chevy európában de nem sikerült nekik. (Pl. lacetti)

4-es gyönyörűen leírta.

2023. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
nekem volt ilyen autóm ez egy rakás szar a többihez képest . én voltam a második tulaj valós 85ekm szomszéd autója volt . futómű gagyi , motor sokat zabál és érzésre hiányzik 20-30le , zajos de nagyon egy gagyi h astra csendesebb , rendszeresen világít valami hibakód a fék az egyetlen ami talán hozza a konkurensek szintjét
2023. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 D. Brasco ***** válasza:
93%
Jajj elnzésedet kérem hogy le mertem írni valamiről azt hogy szar a te érdekedben.Írjak esetleg egy másik kommentet amiben az egekig felszopom?Úgy jobb napod lesz?
2023. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kérdező vedd meg legalább az eladó boldog lesz . az ilyem megérdemli a jót
2023. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!