Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megkásásodott hűtővizet,...

Megkásásodott hűtővizet, hogyan olvasszam ki?

Figyelt kérdés

Tudom, persze fagyálló stb. Szereltem az autót (Skoda felicia), leengedtem belőle a vizet és próbázásig felöntöttem. Aztán nem sikerült túl jól a szerelés, mérges lettem és ott hagytam az autót. Most meg igazán pipa lettem amikor rájöttem a hibákra. Esetleg valakinek ötlet?

Légyszi ne az legyen a legjobb, hogy "majd máskor.."



2023. febr. 11. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
fűtött garázs vagy ponyva és hősugárzó
2023. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk jelenleg +7 fok van elvileg nem kéne kásásnak sem lennie. Első körben engedd le belőle amit tudsz és ha van hősugárzó azzal melegítsd a motorteret és akkor a maradéknak is ki kellene olvadnia.
2023. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most pár napig nem lesz fagy, kiolvad magától is. Ha továbbra is kásás akkor nem megfagyott hanem más a probléma. De ha megfagyott lehet ott más gond is lesz.
2023. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

... és a szétrepedt blokkot hogy fogod "összeragasztani"?

De legalább a szerelés megoldódott, nem kell többet szerelni, mert kuka.

2023. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
"Hogyan csinálj több tízezres vagy százezres kárt ha sajnálsz ezer Forintot fagyállóra" - LEVEL 200
2023. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak kásásodva van, mert annyi fagyállóv olt benne akkor nem nyomja szét a blokkot.


Nekem egyszer belekásásodott mert kevés volt a fagyálló. útközben tűnt fel hogy melegszik.. vettem egy liter töményet egy kúton, kicsit rátöltöttem belőle mert ki lehetett nyitni a radiátort, aztán mikor visszahűlt annyira hogy ne legyen gond, továbbmentem a célig, szerencsére nem melegedett nagyon túl a második szakaszban sem, ott egy mélygarázsban állt pár órát, és kiolvasztotta magát, hazafele nem volt gond. optthon mnásnap meg leengedtem a hűtőfolyadékból, és rátöltöttem a maradék 7-8 deci tömény fagyállót. :)

2023. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös... miért buktatsz le?:( ahj te kis buta..
2023. febr. 12. 08:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!