Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 2T motul olajat vegyem?

Melyik 2T motul olajat vegyem?

Figyelt kérdés
Most lett kész a tuningolt motorom és természetesen ki lett kötve az olajzás, ezért abban kérnék segítséget hogy melyiket válasszam..még gondolkodtam castrol és repsol olajon de a motult mondják a legjobbnak. Van 2T-ből 100 mineral, 510, 710, 800, scooter stb stb.. Mi a különbség és melyiket ajánljátok? A motor egy 70 -es Aprilia Sx, hogy legyen viszonyítási alapotok, mibe kell.

2023. febr. 12. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én motul 710 et keverek 1:40 be endurozásra, ez jó lehet neked is. Alacsony a gyulladáspontja ezért elég és nem kokszol nagyon.

A 800 inkább nagy hőterhelés esetén hasznos pl crossozás.

Biztos vannak jók más márkáktól is én ezt ismerem.

2023. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neten olvass utána, hogy melyik olajat milyen célra fejlesztették.
2023. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! 1-esnek válaszolva, tuning motorom van (metrakit pro race 70 henger) és azért bőven termel hőt, nem tudom hogy az eléri-e a motul 800-as kategóriát.
2023. márc. 16. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz bőven elég a 710
2023. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kizárólag a zöld mannol láncfűrész 2T olajat keverem be az aprilia endúrómba, az a legjobb. Tele van adalékkal mint a régi híresen jó és bevált német kétütemű olajok voltak.
márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!