Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó befektetés a mai változó...

KurunczyAttila kérdése:

Jó befektetés a mai változó világban egy Golf 1 Gti-t megvásárolni mint rajongó és mint befektetés?

Figyelt kérdés
A változó világot arra értem hogy mennyire szorithatja ki a köv években az elektro auto a benzint?
2023. febr. 16. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Áh, hagyd ott..


Viszont áruld el hogy ki árulja, tudok rá szerintem vevőt, a szomszédom imádja ezeket. :D

2023. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hahahahhaha
2023. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek a villanyhoz? Mert szerintem semmi. Általában minél kevesebb van valamiből annál többet ér.
2023. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy veterán autóról beszélsz.


Az elektromos autó csak az új robbanómotoros autókat szorítja ki. A veteránosoknak még évtizedekig biztosan nincs mitől félni, mert a benzin még sokáig marad kapható, és a szintetikus üzemanyagok is - még ha méregdrágán is - már most megvásárolhatók a világ fejlettebb részein, csak még nincsenek annyira széles körben tesztelve, hogy minden autóba hátsó gondolat nélkül betölthetőek legyenek.


Hogy jó befektetés-e? Kis értékű régi autóra így tekinteni sosem éri meg.

A jó befektetés autónál a ritka, lehetőleg sorszámozott, pénzes körökben vágyott autókat jelenti, amik minimum soktízmillió forintért mennek, de inkább még magasabban.


Ilyen autót azért vegyél, mert tetszik neked és szeretnél vele hobbizni. Nagy eséllyel mínuszban jössz majd ki belőle, mert ezeket fenntartani folyamatosan kell, az sem árt ha te magad sok mindent meg tudsz csinálni mert ha szerelőhöz hordod akkor a minőség sem feltétlen olyan lesz mint amit te szeretnél, és a munkadíjak, teljes áras alkatrészek miatt sokba is fog kerülni. De szerzel vele jó élményeket. Én átérzem, nekem van otthon öreg hobbiautóm ami kb egy szép Golf I GTI értéke anyagilag, buktam már rajta milliókat az évek során, hiába ment feljebb kb a kétszeresére az értéke azóta hogy megvásároltam. Viszont szeretem, és mosolyt csal az arcomra ha szép időben kihozom a garázsból. Ezek erre valók.

2023. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2023. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzed egy valóban eredeti, és olyan állapotú GTI-re, ami befektétésként érdekes lehet, és nyilván meg tudnád oldani a tárolását is, akkor meg sem kérdezted volna. A veteránozásnak meg nincs sok köze ahhoz, hogy jelen állás szerint 12 év múlva már nem lehet új benzinest forgalomba helyezni
2023. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Befektetés??

Inkább olvass mi a jelentése , az értelme ennek a szónak.

2023. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

@6 - kb 25-30 ezer euró.

Az kb 9-11m forint.

Olyan sok pénz az neked?

2023. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Legyünk realisták, a magyar emberek hány százalékának van 9-11M forintja, amit betudna fektetni 8-10 évre, ekkora kockázattal? Na ugye, hogy ugye?


#6

2023. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, a magyar valóságnak nem kevés pénz, viszont annyira nem is sok. Örökölhet ennyit bárki, akár egy átlag alatti színvonalon is. Nincs kizárva soha, hogy bár itt vagyunk a gyakori süllyesztőgödrében, hirtelen pénzhez jut egy-egy tag.
2023. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!