Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RX 50 motoromhoz...

Aprilia RX 50 motoromhoz megfelelőek ezek az alkatrészek?

Figyelt kérdés

Egy helyi boltból telefonon rendeltem a következő alkatrészeket 2008-as Aprilia RX50-és motoromhoz :

- lánc: Drive Chain 428 HDR2 134 SL

Pedig mondtam neki, hogy most 420-as van rajta, rámegy ez így? Lánckerék korábban volt rajta cserélve, az új.


- hajtóműolaj:Mannol 8206 Dextron 3 Automatic Plus. Nem volt az általam kért motul, azt mondta, hogy ő ezt rakja a motorok a (szervizelik is a motorokat ott).


Nem tudtam már vele beszélni, mert mire odaértem a bolt zárva volt, a dolgokat pedig a mellette lévő Hotel an hagyta.


Lehet ezt így használni?



2023. febr. 17. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Jujj jujj xd

Automata váltó olajat nem nagyon szokás ezekbe rakni. Bár lehet működne mert azokba is nedves kuplungok meg fogaskerekek vannak.

A 428 lánc nem fog rámenni a 420 lánckerekekre az biztos.

Máskor jobban jársz ha például facebook csoportokban (van erre egy rakás) megkérdezed mit javasolnak és azt veszed meg.

2023. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A láncot passzolom. Viszont én ezt az olajat nem tenném bele. Van ahol ugyan a 75W80-as olajat írják, viszont másik szervízkönyvben megy a 10W40-est. Azt tudom, hogy nekem a 2008-as SX50-em D50B blokkos, nagyon kényes az olajra, pl a Repsolt

[link]

mikor tettem bele akkor nagyon szólt a blokk. Még az Unixos Mesiterteille is jobb. Szóval nézz utána mi is kell bele.


[link]

2023. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2-t folytatva. A linkelt szervizkönyv is 10W40-est ír a 14-15. oldalon
2023. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!